20 Aralık 2014 geleneksel toplantı.

Başlatan rumar80, 28 Ekim, 2014, 16:51:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

İlyas Erkul

Buralar tanıdık geldi acaba nerden ?
Buldum bizim 917 . açılış kutlamalarımız bu  ;D  ;D  ;D

ferzan

Öğle vakti Ali Abi ( Haysat ) aradığından beri aklım bu toplantıdaydı hep...İki arada bir derede Hasan Abi ( Hanac ) ve Emre ( Özdamarlar ) ile telden konuşabildik...Sonrasında gün boyunca ah vah ettim neden gelemedim diye...Doğa Abi ( Alan Ford ) gelmiş, Selami Abi ( Kedidiro ) gelmiş ta Manisa'dan...Kalidor ve Umar Abi de oradaymış...Ben Eskişehir'de kudum kudum kudurdum...Daha fazla fotoğraf ve açıklama isteyeceğim toplantıya katılan dostlardan...

Nerde buluşuldu, nereye geçildi, ondan sonra nerede karar kılındı, neler konuşuldu?.. Emre harici bir çizer arkadaş daha gördüm kıvır saçlı, sakallı, o kimdi?..Elde gezen sayfalar onun muydu ?.. Hanac, Kalidor, Haysat, Rumar80, Poe, Emreozdamarlar, İlyasErkul, Alan Ford, Kedidiro, Batman tanıyabildiğim üyeler...Diğerleri kimlerdi?..Neler konuştunuz, ne gibi haberler ya da duyumlar aldınız, neler yaptınız bilmeyi çok istiyorum...

Bugün çalışmak durumundaydım ama aklım toplantıda kaldı...Bu forumun bende önemli bir yeri var ve bir tek 2011 yazında İzmir toplantısına katılabilmiştim ve tadı damağımda kalmıştı...İnşallah bir sonrakilerde yer alacağım den de...

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Mrtekin

Bi de fotolarda kim kimdir?

Güzel etkinlik olmuş.
They drew first blood...

haziran00

Bir resimde İlyas ın arkasındaki Manga yazısının yanındaki kaba sakallı şahıs benim :D

tommikser

Ahahaha harbiden kabasakal çıkmışsınız.Bende gelecektim ama haftasonu görevli yazdılar :-\

haziran00

Güzel bir buluşma idi eskilerden bir arkadaşımı görmek büyük bir sürpriz Umar abiyi de görmek ve forumdaki abilerle tanışmak büyük bir keyif oldu :)

hennessy

Ongun

Merhaba ben de sonunda katildim hu foruma ilk resimlerdeki o cocuk benim.

gamlıbaykuş

Ahh ahh güzel bir toplantıyı daha kacırmayı başardım  :'(
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

yunusmeyra

(soldan) Hanac,Batman,Zeynep,Haysat,Poe,Haziran00,Rumar,Kalidor,Afu,AlanFord,Kedidiro

yunusmeyra

Hanac,Batman,Zeynep,Poe,Rumar,Ahmet,Emre,Kalidor,SheRa..