Captain Marvel (2019) - Phase 3/21

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:32:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Çok güzel. Umarım kısa saçlı halini yapmazlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Sonunda Captain Marvel'a da kavuştuk.

bugraltu

Ben Emily Blunt'i daha cok yakistiriyordum. Kendisine buyuk bir basrol yakisir, ama pek kadin basrol kalmadi sanirim secilecek.
Brie Larson bana simarik ve kendini begenmis geliyor. Captain Marvel secildigi aciklandiktan sonra yazdiklari ve attigi fotograflar da tamamen seyirciye sirin, cool ve geek gorunme amacli. Diger Marvel oyunculari gibi samimi gelmiyor bana.

dean

Agamotto

Ben de hep Emily Blunt'ın Captain Marvel olmasını istemiştim ama Marvel'da şu ana kadar cast seçiminde pek hata yapmadı diye düşünüyorum. (Hawkeye hariç)

dean

Filmde karakterin origin'inde bazı değişiklikler olacak. Sebebi ise Green Lantern'e fazla benzemesini engellemek. Green Lantern'in origin'ine benzediği düşünülen kısımlar filmde ufak tefek değişikliklere uğrayacak.

dean

Üç yeni yönetmen adayı var; Niki Caro, Lesli Linka Glatter ve Lorene Scafaria.

dean

4Chan'den gelen Captain Marvel dedikodularına da biraz bakalım.

- Caral Danvers, ilk kez Avengers: Infinity War'da çıkacak ve güçlerini Thanos ile olan savaşta Kree teknolojisi ile kazanacak.

- Filmin villain'ı Yon-Rogg olacak.

- Monica Rambeau ve Karla Sofen filmde yer alacak.

- Carol'ın kimle romantik ilişki kuracağı şu an belli değilmiş. Lakin Michael Barnett ve Dr. Philip Lawson seçenekler arasındaymış.

dean

Kevin Feige filmin origin hikayesi olacağını onayladı.

dean

Yon-Rogg rolü için aday Joel Edgerton'mış. Yon-Rogg karakterinin casting süreci önem derecesinde en tepedeymiş. Karakterin Avengers: Inifnity War ve Avengers 4 filmlerinde de görünme ihtimali varmış.

Yon-Rogg'un dışında filmde ki önemli karakterler; Monica Rambeau, David Lawson, Karla Sofen ve Ian Taggart olacakmış.

dean

Nick Fury filmde görünebilirmiş.

dean

Filmin yönetmeni belli oldu. Hem de bir değil. Tam iki tane. Ryan Fleck ve Anna Boden filmin başına geçti.

dean

Çok ilginç şeyler oldu. İlk concept artlar yayınlandı. Villian Skrulls. Film 90'larda geçecek.

Nightrain

90'larda geçecekse, Thanos'un askerleri dünyaya ilk saldırdığında bu hatun ne yapıyormuş? :D Umarım güzel bir neden bulurlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

Skrullar Foxta değil miydi? Bir şekilde anlaşmışlar herhalde. Eğer Skrull konusu iyi bir şekilde işlenirse muazzam bir film hatta mcu genelinde çok büyük değişiklikler ve twistler yaşanabilir.