Inhumans

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Pulluk

Star Wars Clone Wars dizisinin ilk olarak 90 dakikalık pilot bölümünün sinemalarda oynamasını sayabiliriz aslında.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Alıntı yapılan: BulentT - 01 Aralık, 2016, 07:28:33
Star Wars Clone Wars dizisinin ilk olarak 90 dakikalık pilot bölümünün sinemalarda oynamasını sayabiliriz aslında.

Aslında dediğiniz düşününce benimde kafama yatıyor. Doğru. Ama Star Wars'taki durumda, vizyona giren teknik açıdan "film" olarak kategorilenmiş. Dağıtımı felanda film olarak yapılmış. Inhumans'ın vizyonu sınırlı sayıda anlaşmalı sinemalarda (IMAX) dizi olarak gösterilecek. Herhalde o yüzden ilk defa oluyor diye lanse ediliyor. Ama seyir süreci olarak aynı gibi tabi.

dean

Iron Fist'in showrunner'ı Scott Buck, Inhumans dizisininde showrunner'ı oldu. Belli ki Marvel, Buck'ın Iron Fist'te çıkardığı işten memnun kaldı.

dean

Inhumans'ın çekimleri Mart ayında başlıyor. Çok ciddi bir casting sürecinin başladığı haberi geldi.

dean

Mart ile Haziran ayları arasındaki çekimler Hawaii'de yapılacakmış.

dean

Arrow dizisinden tanıdığımız Elysia Rotaru, Medusa rolüne yakın görünüyor.

dean

Kadro ile alakalı dedikodular devam ediyor.
Dedikodular Crystal rolü için Eliana Jones'u, Gorgon rolü içinse Owen Harn'u işaret ediyor.

dean

Maximus the Mad, belli oldu. Rolü Game of Thrones'dan tanıdığımız Iwan Rheon canlandıracak.
Yalnız muhteşem seçim. Gerçekten daha iyi olamazdı.

dean

Iwan Rheon'un Maximus rolüne seçildiği açıklamada Maximus için "Lead" karakter ifadesi kullanılmış. Bu da bize dizinin başkarakterinin Maximus olacağını gösteriyor. Dizinin ismi Maximus değil Inhumans olduğu için buradaki başkarakterlik Daredevil, Luke Cage ya da The Flash dizilerindeki başkarakter seviyesinde olmasa da hikayenin Maximus ağırlıklı anlatılacağını düşünebiliriz. Elbette Black Bolt'un konuşamaması bu kararın alınmasında etkili olmuştur. Özellikle bir dizi için başkarakterin konuşamaması hikaye anlatımı için sorun teşkil edecekti ve bu yüzden Maximus bir adım öne çıktı.

dean

Black Bolt belli oldu. Hell on Wheels dizisinden tanıdığımız Anson Mount, dizinin başrollerinden biri oldu.

dean

Serinda Swan, Medusa olarak açıklandı.

dean

Karnak'ta belli oldu. Ken Leung, dizinin kadrosuna katıldı.

dean

Kraliyet Ailesi tamamlandı.

Gorgon - Eme Ikwuakor

Crystal - Isabelle Cornish

Triton - Mike Moh

Auran - Ellen Woglom

Lockjaw

dean

dean

Dizinin çekimleri baladı. Setten ilk fotoğraflar ağır ağır düşüyor. Fotoğraflarda Black Bolt ve Lockjaw'u görebiliyoruz. Lockjaw belli ki cgi ile olması gereken boyutta ekrana gelecek. Lakin bence Black Bolt'ta çok büyük sıkıntı var. Umuyorum ki bu kostüm dizide kullanacağı esas kostüm değildir. Süper kahramanı tamamen siyah deri giyindirmek için 2017 baya geç bir tarih. Artık böyle kostüm kalmadı. Lockjaw ile teleport olup insanların arasına karıştığını o yüzden bu kıyafeti giydiğini düşünmek istiyorum. Ana kostüm buysa ve Inhuman Kralı bunu giyiyorsa diğerleri neler neler giyer. Anson Mount'un saçı, başı, duruşu Black Bolt olmuş ama kostüm ?