Inhumans

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

O ne biçim Black Bolt ya! Kıyafetin üstünde desenler var, beyaz değil. Maskesi bile yok.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

En azından klasik kostümü tactical suit olarak tasarlayıp, savaş zamanları zırh olarak giyerse iyi olur. Aksi halde The Flash, Arrow villain'ı gibi gezecek.

dean

Crystal'da sette göründü.

dean

Medusa'da sette görünmüş. Black Bolt'ta yanında.

dean

dean

Black Bolt takım elbise ile. Medusa'nın saçları traşlı. Umarım hala Inhumans çekiyorlardır.

dean

dean

rumar80

Crystal ve Maximus dışında sevemedim.  Hele o nasıl Medusa

pizagor

Katılıyorum, Pamuk Prenses'in cadı üvey annesine daha uygun buldum bu haliyle ve o bakışıyla Medusa'yı.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

dean

Anson Mount, dizide Black Bolt'un işaret dili kullanacağını söyledi.

Dizi ile ilgili gelen her haber keyfimi kaçırıyor. Guardians of the Galaxy bu derece başarılı olabiliyorken. Inhumans'ın Guardians'tan bile daha başarılı olabileceği gerçeğinin yanında dizi olarak karşımıza çıkması son derece kötü. Gelen set fotoğrafları zaten beklentileri iyice düşürdü. Ardına gelen yukarıdaki korkunç fotoğraf yıtı geçti. Şimdi de bu işaret dili olayı. Zack Synder ile ilgili hep karakterleri anlamıyor derim ya Marvel'ın anlamama noktası da Inhumans gibi duruyor şu haliyle. Çok güçlü bir şekilde dizinin iyi çıkmasını umuyorum ama gelen her bilgi beklentiyi aşağı çekmeyi başarıyor. Bu dizi gerçekten iyi olacaksa artık Marvel'ın bizim gönlümüzü alacak bi'şeyler gösterme vakti geldi. Yoksa Medusa'nın peruğu ile olacak iş değil.

dean

Bir televizyon dizisine yapılacak en kötü şey onu cuma gününe koymaktır. ABC, Inhumans'ı cuma gününe koymuş. Yapacak bi'şey yok. Şu anda biri keşke çıkıp dizi iptal edildi dese. Tekrar film projesine dönüşse. İsterlerse 2025'te vizyona soksunlar.

dean

dean

Dizinin fragmanı sızdı. Buraya herhangi bir link eklemiyorum. Zira kaldırılacaktır hemen. Yalnız şunu söylemem lazım. Dizi hiç iyi durmuyor. Bu dizi çok büyük bütçe ve IMAX iddaasıyla çıktı. Sözde film estetiğine sahip olacaktı. Öyle göründüğü söyleyemem. Dizide sinematik estetik diye yola çıkıyorsak ortada canavar gibi Game of Thrones var. Çığlığı ile gezegen deviren Black Bolt'un arabaya üfürmesi kime çekici gelecek bilemiyorum. MCU en büyük hatasına koşar adım gitmeye devam ediyor.