Inhumans

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

lemazmatik

Inhumanlardan zerre hazzetmeyen biri olarak ben ilk iki bölümden memnun kaldım. Hate bandwagoonlar bende ters etki yapıyor sanırım :D . Dövüş sahneleri genel olarak kötüydü. Onları bir kenara bırakırsa Medusa dışındaki karakterleri beğendim. Inhumanlarla pek ilgisi olmayan , basit aksiyon-macera biraz da komedi tarzındaki dizileri sevenlere tavsiye ederim.

Animvader

Daha 2. dakikada makineli tüfek atışlarına slow motion yaparken Marvel veya ABC'den birisinin çıkıp biz napıyoruz arkadaşlar, bir kendimize gelelim demesi gerekirdi. 1980'lerde çekilen Stallone, Van Damme filmi falan mı bu, kimin aklına geldi Inhumans dizisinde kurşunlara slow mo girmek.

doktor1881

Bölüm:1-2 Uzun süre ara verdiğim dizi izlemeye bugün sitelerde de çok olumsuz eleştiri almasına rağmen İnhumans ile döndüm
Beklenti büyük olunca hayal kırıklığıda büyük oluyor Hedefi biraz aşağıya çekince seyredilebilir bir dizi oluyor
Ama bu haliyle 2. sezonu olabileceğine ihtimal vermiyorum

İlk bölüm Ay'da bulunan Attilan şehrinde yaşanan taht kavgasına tanık olup,kraliyet ailesinin bireylerini tanıyoruz

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:3 Senaryoda hatalarla dolu olan dizide Medusa'nın saçı olayı basite indirgenmiş
Black Bolt'un güçlerini sonradan kazandığı anlatılmasına rağmen olay doğuştan gerçekleşiyor aslında ve ailesini öldürme olayı dizide anlatıldığı gibi değil vs....
Bu bölümde Maximus ve Black Bolt'un geçmisine bir göz attıktan sonra Hawaii'ye gelen kahramanlarımızın yaşamına göz atıyoruz
Fazla kasmadan seyrettiğimiz zaman idare ediyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:4 Medusa'nın kocası Black Bolt'a ulaşmak için verdiği çaba ile geçen bölümde komiklikler devam etti
Eline ilk defa silah alan Medusa'nın nisançı kesilmesi,araba ile kocasının bulunduğu helikopteri karayolu ile takip etmesi :o :o :o

Bölüm Notu:7/10 (Çizgiromandan olsun çamurdan olsun)

doktor1881

Bölüm:5 Gorgon ve Karnak üzerine kurulu olan bölüm  kraliyet üyelerinin Dünya'da bir araya gelme çabaları ile geçiyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:6 Çekimlere ara verdiklerini duydum acaba diziyi iptal ettiler mi Bunu zaman gösterecek
Yine hatalarla dolu basit bir bölüm izledik Çr sevenler büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:7(GünceL) Krallık mücadelesi bildiğimiz insani yöntemlerle devam ediyor ;D ;D
Dizi ivmesi kendinden düşük bütçeli aynı tarz dizilerin altında devam ediyor,

Bölüm Notu:5/10

dean

Dizi başladığı seviyede bitti. Fantastic Four (2015) ile birlikte 1998 yılından itibaren en kötü live-action Marvel uyarlaması bence Inhumans oldu. Seyircinin zekasına hakaret içeren bir dizi. MCU'da geçiyor olmasın bir utanç kaynağı. Şu an için herhangi bir açıklama yok. Ama iptal edileceğini umuyorum. Zaten ratingleri yerlerde. Acilen iptal edilip, enkazın kalkması beklenip, filmlere transferleri şart. Tabi ki yeni bir kadro ile.