Avengers: Infinity War (2018) - Phase 3/19

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:45:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

lampard

Marvel işi iyice abarttı, valla helâl olsun. 2 part hâlinde olduğuna göre Joss Whedon'ın son filmi olacağını ve Thanos'un yer alacağını varsayıyorum?

dean

Alıntı yapılan: lampard - 28 Ekim, 2014, 21:24:00
Marvel işi iyice abarttı, valla helâl olsun. 2 part hâlinde olduğuna göre Joss Whedon'ın son filmi olacağını ve Thanos'un yer alacağını varsayıyorum?

Bu da Thanos'un kanıtı zaten Lampard ;)

dean

Avengers: Infinity War. 21 filmin bir nevi finali olacak. Vizyona girene kadar ki bütün filmlerin, ekranlarımıza gelen bütün dizilerin bağlandığı nokta bu. 6 Infinity Gem ve Thanos. Ama bu final değil tabi ki Marvel Avengers: Infinity War'un çok daha ötesini de planlıyor.

Infinity War'un özellikle ikinci part'ın da bütün karakterleri bekleyebiliriz. Ama bence şu an için en büyük sorun filmin yönetmenlik koltuğu. Şu an için koltuk boş. Joss Whedon'ın geri dönüşü büyük ihtimal. Ama Captain America: The Winter Soldier'ın yönetmenleri Anthony Russo ve Joe Russo'nun Infinity War'un başına geçme ihtimali de var. Daha filme çok var tabi ama bakalım neler olacak.

dean

En son filmle ilgili olarak yönetmenin belli olmadığını belirtmiştim. Şimdi o belirsizlik ortadan kalkmış gibi görünüyor. Avengers Infinity War part 1 ve part 2'nun başına Captain America: The Winter Soldier ve önümüzdeki Captain America Civil War'un yönetmenleri Russo kardeşler geçiyor.

lampard

Alıntı yapılan: dean - 24 Mart, 2015, 02:14:27
  En son filmle ilgili olarak yönetmenin belli olmadığını belirtmiştim. Şimdi o belirsizlik ortadan kalkmış gibi görünüyor. Avengers Infinity War part 1 ve part 2'nun başına Captain America: The Winter Soldier ve önümüzdeki Captain America Civil War'un yönetmenleri Russo kardeşler geçiyor.

Niye Whedon değil ya

dean

Alıntı yapılan: lampard - 24 Mart, 2015, 12:05:24
Niye Whedon değil ya

Tamamen Joss Whedon ile alakalı bir durum oldu. Whedon uzun zamandır Avengers filmleri çekmenin zorluğundan bahsedip duruyordu. Hatta "Age of Ultron'u çekmek kabus gibiydi" demişti. Whedon başka bir seferde de "daha ufak çaplı kendi dünyamı kurabileceğim şeyler yapmak istiyorum. Son beş senemi sadece Avengers'a ayırdım" demişti.

Bu durumda Joss Whedon'un Infinity War'u isteksiz şekilde yapacağına hiç yapmaması film için daha iyi bir durum. Hem Russo kardeşlerde The Winter Soldier gibi şahsi görüşüm olarak Marvel'ın en iyi filmine imza attılar. Civil War'un da başındaki isimler. Dediğim gibi filmi çekmek için istekli olan Russo'lar, isteksiz olan Whedon'dan daha iyi bir iş başarabilir.

dean

Yapılan açıklamaya göre Infinity War filmleri tamamen IMAX/ARRI Digital camera ile çekilecekmiş. Böylece Infinity War tamamı IMAX kamera ile çekilen ilk film olacak. Genelde IMAX kamera ile çekilen sahneler filmlerde 15-20 dakikalık önemli, vurucu kısımlar olur. Ki IMAX kameraların kontrolü normal film kameralarından çok daha zordur. Çok daha pahalıdır.En kaliteli kamera olmasında rağmen ağır, hantal kameralardır. Lakin filmde yepyeni daha önce kullanılmamış IMAX kameraların kullanılacağı açıklandı. Kısaca görsel olarak inanılmaz olacağı bu haberle kesinleşti.

hennessy

Alıntı yapılan: dean - 07 Mayıs, 2015, 21:27:29
  Yapılan açıklamaya göre Infinity War filmleri tamamen IMAX/ARRI Digital camera ile çekilecekmiş. Böylece Infinity War tamamı IMAX kamera ile çekilen ilk film olacak. Genelde IMAX kamera ile çekilen sahneler filmlerde 15-20 dakikalık önemli, vurucu kısımlar olur. Ki IMAX kameraların kontrolü normal film kameralarından çok daha zordur. Çok daha pahalıdır.En kaliteli kamera olmasında rağmen ağır, hantal kameralardır. Lakin filmde yepyeni daha önce kullanılmamış IMAX kameraların kullanılacağı açıklandı. Kısaca görsel olarak inanılmaz olacağı bu haberle kesinleşti.

IMAX olması çok güzel. Zaten Marvel bu konuda son filmde aksiyonu bol verdi. Amam konu nerede? İnşallah güzel olur.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Thanos'u her filmin sonunda göre göre şiştik , zaten iki bölüm olacak ilk bölümde şöyle Avengers'i güzel bir pataklasın artık.Ultron gibi bence zayıf yansıtılan bir kötüden sonra bu ekibin tamamına denk bir kötü lazım.

dean

Aldığım bazı bilgilere göre Marvel, Magus için oyuncu bakmaya başlamış. Magus demek Adam Warlock demek zaten. Uzun süredir Adam Warloc'un Guardians of the Galaxy 2'de çıkabileceği konuşuluyordu. Peki haberi Avengers: Infinity War başlığına koyan ne ? Adam Warlock'un kötü tarafı Magus'un Avengers: Infinity War-Part I'da gözükeceği dedikodusu.

Adam Warlock:

Magus:

Ras Al Ghul

Duyduğuma göre İnfinity War zaten Magus vs Avengers imiş çizgi romanlarda,ama büyük ihtimalle sadece age of ultron gibi isim benzerliği sadece.

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 24 Haziran, 2015, 13:09:14
Duyduğuma göre İnfinity War zaten Magus vs Avengers imiş çizgi romanlarda,ama büyük ihtimalle sadece age of ultron gibi isim benzerliği sadece.

Bana ilk Part-I Adam Warlock-Magus, Part-II Thanos odaklı olacak gibi geliyor.

Ras Al Ghul

Olabilir aslında ama Gotg 2'ye büyük iş düşüyor

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 24 Haziran, 2015, 13:14:13
Olabilir aslında ama Gotg 2'ye büyük iş düşüyor

Öyle. Düşmeli de zaten. Guardians of the Galaxy 2, Thor: Ragnarok'un biraz ayrı takılacağını düşünürsek, Avengers: Inifnity War: Part-I'dan önceki son cosmic film. Her ne kadar yönetmen James Gunn biz Avengers'dan ayrıyız dese de illaki o Infinity War'un altyapısı da işlenecek. Orada Adam Warlock sağlam şekilde portrelenirse Magus, Infinity War: Part-I için ciddi bir tehdit olabilir.