Avengers: Infinity War (2018) - Phase 3/19

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:45:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Comic-con posterlerinin tam halini atalım. Eklemeyi unutmuşuz.

rumar80

Böyle bir posterim olsun isterdim vallahi.

dean

dean

Filmin fragman 29 Eylülde gelebilirmiş. O tarih Inhumans'ın ilk bölümünün yayınlanacağı tarih. Tabi hala Inhumans'ı kurtarmaya çalışıyorlar ama o dizi için ok yaydan çıktı.

dean

dean

Russo kardeşler filmin soygun filmi ruhu taşıyacağını söylediler.  Thanos'un Infinity Stone'ları bulma sürecini soygun filmleri ile kıyaslayıp, çok fazla sürpriz karakterin filmde olacağını belirttiler.

dean

Bunlar fragmanın ayak sesleri. Geliyor. Nomad harika görünüyor.

Nightrain

Russolar Instagram hesabından paylaştı: Fragman 3 gün sonra geliyor(mu acaba)!

Ayrıyetten:

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Vanity Fair fotoğrafları devam ediyor. Fotoğraflarda dikkat çeken unsurların başında. Bazı karakterin Infinity War filmindeki değil önceki filmlerdeki halleriyle karşımıza çıkması. Örnek vermek gerekirse Captain America, Winter Soldier filmindeki kostümünü giymiş. Iron Man, Civil War zırhını kuşanmış. Thor'un hem gözü hem de mjolnir'i yerinde. Muhtemelen Infinity War fragmanı öncesi spoil etmemeye çalışıyorlar. Lakin fragmanı bu kadar bekletmeye devam ederlerse The Ascended Ancient bütün filmi spoil edecek gibi.

dean

dean

NIC

Nightrain

Her saniyesi, her sahnesi epik. Tüylerim diken diken. Thanos'un zirhsiz hali bile korkutucu. Karakterlerin her yerinden umutsuzluk ve çaresizlik akıyor.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Beklentiler tavan yaptı.