Avengers: Infinity War (2018) - Phase 3/19

Başlatan dean, 28 Ekim, 2014, 20:45:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Sebastian Stan'in filmde olacağı kesinleşti.

dean

Vin Diesel, Guardians of the Galaxy'nin Avengers: Infinity War'da olacağını doğruladı.

dean

Steve Rogers filmin başlangıcında Civil War'daki olaylar sonrası Captain America ismini taşımayacakmis.

Agamotto

Kalkanı bırakması bu olayın bir habercisi gibi gelmişti bana da. Bakalım bundan sonra kalkanı kim taşıyacak.

rumar80

Çizgi roman evreni ile paralellik kurmak isterlerse en mantıklı seçim Falcon olmalı, ama Bucky de olabilir. Tabi uyanırsa...

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Filmde Death'in ciddi bir yer kaplayacağı ve Thanos'un motivasyonunu Infinity Gauntlet macerasındakine benzeyeceği söyleniyor.

Nightrain

Umarim öyle olur. Thanos da, Baron Zemo, Ultron, Red Skull, Whiplash gibi olmasinda.

xmenac

Thanos şu an MCU'nun ana karakteri gibi bir duruma geldi. Hemen hemen her filmde Infinity Gauntlet'e giden yol anlatılıyor.

Sıradan bir villain gibi işleyeceklerini sanmıyorum bu nedenle. Hatta MCU'nun ilerki aşamalarında tekrar tekrar Avengers'ın karşısına çıkabilir.

dean

Benedict Cumberbatch, filmde olduğunu doğruladı.

dean

Evangeline Lilly, Avengers: Infinity War'da olmayacağını söyledi. Bunun sebebi de Wasp karakterinin origin hikayesinin Ant-Man and the Wasp filminde anlatılacak olması. Lakin Dördüncü Avengers filminde Wasp'ı görebilecekmişiz.

Nightrain

4.Avengers filminde, eski kadrodan Thor ve Captain America'nın olmasını bekliyorum.

Kafamda ki kadro şu şekilde

Captain America-Steve (takımın lideri)
Thor
Ant-Man
WASP
Captain Marvel
Black Panther
Doctor Strange
Spider-Man

Chris Hemsworth ve Chris Evans'ın sözleşmelerini yenileyeceklerini düşünüyorum. Robert Downey Jr'ın yenileyeceğini düşünmüyorum ama son dakika golü atabilir. Artık takımda 2 tane kadın kahraman olmalı kesinlikle. Keşke ilerde She Hulk'u da dahil etseler evrene.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 10 Ekim, 2016, 12:44:27
Chris Hemsworth ve Chris Evans'ın sözleşmelerini yenileyeceklerini düşünüyorum. Robert Downey Jr'ın yenileyeceğini düşünmüyorum ama son dakika golü atabilir. Artık takımda 2 tane kadın kahraman olmalı kesinlikle. Keşke ilerde She Hulk'u da dahil etseler evrene.

Robert Downey Jr'ın sözleşmesi Avengers 4'ü kapsıyor. Zaten Avengers: Infinity War filminde olan herkesin sözleşmesi Avengers 4'ü kapsıyor. Aynı anda çekilecekler. Karakterlerin olup olmaması yaratıcı süreçteki kararlara bağlı.

lampard

Filmde olacak büyük olaylar, Thanos vs kadar Iron Man-Dr Strange dinamiğini de merak ediyorum, bayağı eğlenceli şeyler çıkabilir ortaya  :)

dean

Wong ve Maria Hill'in filmde görüneceği onaylandı.