"E-DERGİ SAYI:5" YAYINDA!

Başlatan yunusmeyra, 29 Ekim, 2014, 00:46:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yunusmeyra

Dergimiz 5.sayısıyla yayınına devam ediyor!
YAYIN LİNKİ :
https://www.mediafire.com/?h5fchuie53p03j8
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

ümitkr

Şimdiden hayırlı olsun :) Okuyanı bol olsun :)

kalidor

Sonunda... Bu dergiye emek verenlere, özellikle Yunus Meyra'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Heyecanla bekliyorum :)
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

hanac

Az önce indirdim.

Yarın sabah okurum artık.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

devrimk

Elinize sağlık, çizgi roman yapılması ayrıca güzel olmuş.

kalidor

Hemen indiriyorum, akşama serviste yol uzun okumayı planlıyorum. Emeği geçenlerin ve özellikle YunusMeyra'nın eline ve emeğine sağlık :)
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Şimdi şöyle hızlıca baktım da çizgiromanı yeni gördüm. Abbas Abi'nin ve Kadri Kerem'in de önünde saygıyla eğiliyorum.
Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: kalidor - 07 Kasım, 2014, 13:29:05
Şimdi şöyle hızlıca baktım da çizgiromanı yeni gördüm. Abbas Abi'nin ve Kadri Kerem'in de önünde saygıyla eğiliyorum.
Kalidor bence güzel bir çizgi roman başlıyor  :) bu öyküdeki "atmosferin" üstüne yeni sayılara senden "conan" yazıları,aforizmaları,denemeleri bekliyoruz desek  ;)
valla harika olur  :)
bu arada Abbas ve Kerem dostumuzun gönlünü kazanmamız ve sonraki sayıyı kısa bir zamanda hazırlamak için sözümüzü tutmamız şart! umarız onlar bize kızıp yeni sayfaları hazırlamakta "ağırdan" almamışlardır  ::)  ;)
çıkışı uzayan dergimizin 5.sayısının,  bizi önümüzdeki sürpriz içerikli 6. ve sonraki sayılara hazırlayan  mütevazı  bir ara durak olduğunu düşünüyorum..

alper_kaya

Özlemiştik! Hemen indirdim ve bir kahve koyup okumaya koyuldum. :)

poe

abbas kardeşim, çok güzel çizimler eline koluna yüreğine sağlık... maşallah diyorum.

Robert diso röportajı için ise maalesef beklediğim gibi olmamış, en azından başına üç beş satır (bilmeyen varsa diye) Robert diso'nun eksik verdiği ilk sorunun cevabını giriş cümlesi olarak koysanız çok büyük bir eksiklik kapanırdı.

tüm emeği geçenlere teşekkürler. altına hücum yazısı da çok güzel olmuş bu arada.

görsel olarak da bir kaç gün ekstradan beklememize değmiş. Yunus kardeşimize de selam vermiş olalım böylece ;)

tunaorhun

Emeği geçenlere çok teşekkürler.

kadri kerem

Alıntı yapılan: kalidor - 07 Kasım, 2014, 13:29:05

Çok teşekkür ediyorum.

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 07 Kasım, 2014, 18:32:36
Kalidor bence güzel bir çizgi roman başlıyor  :) bu öyküdeki "atmosferin" üstüne yeni sayılara senden "conan" yazıları,aforizmaları,denemeleri bekliyoruz desek  ;)
valla harika olur  :)
bu arada Abbas ve Kerem dostumuzun gönlünü kazanmamız ve sonraki sayıyı kısa bir zamanda hazırlamak için sözümüzü tutmamız şart! umarız onlar bize kızıp yeni sayfaları hazırlamakta "ağırdan" almamışlardır  ::)  ;)
çıkışı uzayan dergimizin 5.sayısının,  bizi önümüzdeki sürpriz içerikli 6. ve sonraki sayılara hazırlayan  mütevazı  bir ara durak olduğunu düşünüyorum..

Bundan sonrası tamamen Abbas'ın omuzlarında. ;) Ben de öyküme çizimleriyle ruh katmaya devam etmesini umuyorum. Ve yeni çizimlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

aa

Biraz once indirdim ve okumaya basladim, emegi gecen tum arkadaslara cok tesekkurler...
Esse Gesse Hayranı...

V

Başladım ve bitirene kadar okumaya devam ettim. Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler..
"İstemem,eksik olsun.."