Brendon 100

Başlatan Nemo, 31 Ekim, 2014, 13:35:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

öncelikle çizgidüşlerin tüm serilerini aldığımı belirtmiştim.Anlaşılan herkes benimle benzer düşüncede değil.Hiç Brendon sonlanır mı ya...Karakter güzel ,konular güzel.Eeee! daha ne istiyorsunuz.Kowboy mu olsun yani.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: altay1944 - 03 Kasım, 2014, 11:57:27
öncelikle çizgidüşlerin tüm serilerini aldığımı belirtmiştim.Anlaşılan herkes benimle benzer düşüncede değil.Hiç Brendon sonlanır mı ya...Karakter güzel ,konular güzel.Eeee! daha ne istiyorsunuz.Kowboy mu olsun yani.

Abi seriyi sonlandıran Çizgi Düşler değil.

Seri italya'da bitiyor, bizde ise devam edecek.

Mrtekin

Kalan 18 ciltin kaç yılda yayımlanmasına ilişkin, Köstebek Bey bir matematik yapmış amma velakin....

Brendon'u yılda 3 ya da 4 kez basmazlar, bence.

Kalan ciltler ellerinde biterse, anca, o zaman periyotu hızlandırabilirler.

Yılda 2 kez bassınlar, öpüp başımıza koyalım.

They drew first blood...

haysal

Depoda biriktirmek için basmak da bu ekonomide ayağına sıkmaktan başka bir şey olmaz.
Kazandırmasını boşverdik maliyetini çıkarsa kimse üzülmeyecek ama...

Nemo

100- Veda Gecesi

Kara Ay tarikati ile olan son hesaplamasindan sonra artik tehlikelerle dolu hayatina veda etmeye karar veren kahramanimiz, kendisine yeni bir yuva insa ederken, gecmisten gelen eski bir ani ile karsilasacaktir.
Boylece Brendon'in sagasi bu sayi ile son buluyor. Umarim Turkiyede'de oyle ya da boyle sonunu gorebiliriz Buyulu Ruzgar gibi.

Özel Alfa Ajanı

Mister NO

Ve Brendon Sona Erdi

Sergio Bonelli'nin resmi sitesinde Aralık 2014 tarihli 100. sayısıyla Brendon'un sona erdiği duyuruldu. Sayının tanıtım yazısının üst bağlığında The Long Goodbye! "Brendon's saga comes to a close, with an adventure that could change his life forever! (Brendon, destansı öyküsü bu hikayeyle hayatını kökten değiştirecek biçimde noktalanıyor)" yazısı var. Sayının başlığı da zaten "Veda Gecesi" adını taşıyor.

köstebek

Alıntı yapılan: Mister NO - 21 Aralık, 2014, 23:56:20
Ve Brendon Sona Erdi

Sergio Bonelli'nin resmi sitesinde Aralık 2014 tarihli 100. sayısıyla Brendon'un sona erdiği duyuruldu. Sayının tanıtım yazısının üst bağlığında The Long Goodbye! "Brendon's saga comes to a close, with an adventure that could change his life forever! (Brendon, destansı öyküsü bu hikayeyle hayatını kökten değiştirecek biçimde noktalanıyor)" yazısı var. Sayının başlığı da zaten "Veda Gecesi" adını taşıyor.
Artık bir 10 seneye kadar da bizde tamamlanır...