Morgan Lost

Başlatan Nemo, 03 Kasım, 2014, 11:46:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Nemo

7- Vulcano 7

Yazan: Claudio Chiaverotti

Cizen: Andrea Fattori

Kapak: Fabrizio De Tommaso

Insanlik tarihinde ilk kez aya ayak basildiginda, astronot tum dunyanin gozu onunde digger astoronotu oldurur.

Özel Alfa Ajanı

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

9-Megamultiplex

Cizen: Lola Airaghi

Bayanlar , baylar...Megamultiplex sinemalarimiza buyrun. Yeni bir korku filmi gosterimde! Ve bunun basrol oyunculari bizzat sizsiniz!

Özel Alfa Ajanı

Nemo

11- Cakal'in Golgesi

Cizen: Max Bertolini

Gecmiste'de oldurdu. Gelecekte de oldurdu... Simdi de New Heliopolis'de olduruyor. Dikkat et Morgan! Cakal, zamanda yolculuk yapabilen bir katil!

Özel Alfa Ajanı

Nemo

12- Katil Palyaco

Cizen: Val Romeo

Özel Alfa Ajanı

Nemo

13- Juliet'in Sirri

Cizen: Luca Raimondo

Kahramanimiz gizemli olaylarin pesinde kosturmaya devam ediyor. Ikiz katiller nerede? Celik kopekbaliklarinin ve basortulu kizin sirri ne?

Özel Alfa Ajanı

hanac

Sayı 13; iç sayfa resimleri

Nemo

14- Mukemmel bir hayat

Cizen: Max Bertolini

Damon Mathews, mutlu bir aile hayali ile yasayan normal bir insan gibi gozukmektedir. Ama insanin aklindan gecen kotulukleri kim bilebilir ki?

Özel Alfa Ajanı

Nemo

16- Elizabeth'in Anilari

Konu: Claudio Chiaverotti

Cizim: Giuseppe Liotti

Elizabeth daha 17 yasinda. Korkmus, usuyor ve hatta hepsinden onemlisi artik hayatta degil.
Morgan Lost, Elizabeth'in katilini bulamk zorunda. Baska kizlari da oldurmeden once...

Özel Alfa Ajanı

Nemo

17- Jerome X

Gecenin bir yarisi, 17. kattan Morgan'a seslenen kimdi? Tuneldeki cinayeti kim islemisti? ama esas soru Jerome X kimdi?

Cizim: Alessandro Pastrovicchio

Özel Alfa Ajanı

Nemo

18- Seytanin Gozyaslari

Cizen: Val Romeo

Kadinlari kendine hedef secmis bir seri katil..Morgan Lost, onun pesinde ama ayni zamanda gecmisiyle de yuzlesmek zorunda.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

21- OZ

Cizer: Andrea Fattori

Pamuk Prenses ve Uyuyan Guzel'in birer zombie oldugunu dusunun. Morgan Lost bu kez iki gerceklik arasinda.

Özel Alfa Ajanı

BAHADIR

Chiaverotti, Brandonun yokluğunda aynı kasvette bir başka karaktere kalemi ile şekil vermiş... Orta yaş üstü okuyucuya hitap edecek bir yayın ama Teks okuru sevmezse satmaz... Teks okurunu yakalamak lazım... O da sadece Teks okuyor zaten...:)

Ama al beni diyor... Aslında benim aklımdan geçen Kalksa kalksa bu işin altından Lal kalkar gibi geliyor... Ama o da yeni bir maceraya atılmaz kanımca... Birisi duymaz bizi herhalde...

Nemo

Keske duysalar. Yeni cikanlarin icinde favorim Morgan.
Özel Alfa Ajanı