Titana Saldırı - Gerekli Şeyler (34 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan dean, 09 Kasım, 2014, 09:51:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

pikofarad

ferzan

3.cilt bitti şimdi. Başlarda biraz baygın gibi gelse de fena yerde bitti. Kafamda bambaşka sorularla kalakaldım. 4.cilt için şimdiden sabırsızlanıyorum. Titan yamanmış doğrusu. Bu kadar içine gireceğimi sanmıyordum. :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ferzan - 10 Haziran, 2015, 21:18:30
    3.cilt bitti şimdi. Başlarda biraz baygın gibi gelse de fena yerde bitti. Kafamda bambaşka sorularla kalakaldım. 4.cilt için şimdiden sabırsızlanıyorum. Titan yamanmış doğrusu. Bu kadar içine gireceğimi sanmıyordum. :)

Dorukhan animesini de tavsiye ederim, epey iyiydi. Animeyi izleyince, mangasını okumadım henüz ilk cilt mevcut ben de. Olmazsa birkaç sayı daha ilerlesin ben de toplu bir okuma yapayım...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Chuck

4. Cilt biraz karışık geldi bana açıkcası. Bir ordan olaylar gelişiyor bir farklı yerden. Gece 4'te okuduğumdan karışık gelmişte olabilir bilmiyorum. Lakin güzel bir seri sur dışındaki ciltleri merakla bekliyorum.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

ferzan

Ben de ilk kez bu ciltle biraz nötr kaldım 3 cilttir ayılıp bayıldığım seriye...Neco dostuma kısmen katılmakla birlikte bu cildi bir ara geçiş gibi gördüm...Üstelik de 3 sayıdır süren aksiyon, gerilim ve tansiyonun üzerine bir parça soluk aldırdı gibi...Devamını bekliyorum korumakta hiç zorlanmadığım hevesimle beraber... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Sakızlı Ohannes Paşa

4. cilt tam anlamıyla bir soluklandırma cildi. Kapağından belliymiş aslında. Ama sonda 5. ciltte aksiyonun geri döneceği hissettiriliyor. Bu ciltte karakterlerin çaresizliği, bıkkınlığı anlatılmaya çalışılmış ve gerçekten iyi kotarılmış.

4. cilt : 7/10.

battlehammer

başladım ama çok yavaş gidiyor bu. 50li 60lı sayılardaymış orijinali üstelik. Uğraşmayıp animesini mi izlesem diye düşünüyorum.

Chuck

ercoktay

5-6-7 sayıyı aynı zamanda çıkarmışlar :) Bunu yerine One Piece hız verin dedim :) Yok ondan yılda 6 tane basacağız dediler :(

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: ercoktay - 09 Kasım, 2015, 08:39:52
5-6-7 sayıyı aynı zamanda çıkarmışlar :) Bunu yerine One Piece hız verin dedim :) Yok ondan yılda 6 tane basacağız dediler :(

Yılda 6 tane yayınlasalar öpüp başıma koyarım. Yılda 4 tane falan basıyorlar.

Sakızlı Ohannes Paşa

4. cilt ile ara verilen aksiyon 5. cilt ile geri dönüyor. Başından sonuna kadar çok keyif aldım. Her şey mevcuttu ciltte. Hikayenin geçtiği dünyadaki karamsarlık harika hissettiriliyor okura. Tam sanırım bir çıkış yolu bulundu derken yeni bir zorluk çıkması ve sonunda insanların yine kendini Titanların midesinde bulmasından manyakça bir keyif alıyorum  ;D Sözün özü 5. cilt 8.5/10.

battlehammer

Animesi mangadan daha iyi ve Türkçe tercümesi yayın hızına yetişebilir gibi görünmüyor. Ben devam etmiyorum bu seriye artık.

Chuck

Animesi mangadan daha iyi bölümüne katılıyorum. Özellikle müzikleri çok fark yaratıyor. Ama Türkçe tercümesi bölümüne katılmıyorum. En son 7. cildi çıkardı Gerekli(düzenli bir şekilde çıkmasa da 9 ayda 7 cilt iyi bir rakam bence). Yurt dışında en son cilt olarak 18 çıktı diye biliyorum. En kötü iki seneye yetişirler.