Justice League New 52 - YKY

Başlatan Chuck, 10 Kasım, 2014, 18:10:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

Alıntı yapılan: esattr - 13 Kasım, 2014, 13:42:51
Arkadaşlar YKY sayfasında bir DC birde frankofon müjdesi var... Ne olursa olsun bu YK tam benlik
nedir gözümüzden kaçan? bulamadım ...

esattr

Frankofon hastası olan bana göre marsupilami 10.albüm :)

afu

düzenli olarak aylık yeni yayınlar sayfasına bakmanı öneririm  ;)

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,8544.0.html

Chuck

Dün Tüyap'tan aldım daha okumadım fakat tabii ki bir göz gezdirdim. Yine orijinal boyutunda ve ilk 6 fasikül var.

Hikaye bittikten sonra tam 35 sayfa ekler var :D Varyant kapaklar, bazı gizli yazışmalar ve karakterlerin detaylı tanıtımı. . Özellikle bu tanıtım olayı tanınmayan karakterlere ısınmamız için çok yardımcı olacak :)
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Sakızlı Ohannes Paşa

YKY'nin iyi yanı makul fiyata, orijinal boyda basması. Kötü yanı ise 2. cildi allah bilir ne zaman görürüz.

Chuck

Ben en az altı ay sürer diyorum :(

Berkdinho

Daha sırasının gelmesine çok var ama ben bir şeyi merak ettim. Zamanı gelince Forever Evil'i hangi yayınevi basacak ? Yine YKY mi basmak ister Justice League ile alakalı olduğu için yoksa JBC mi bir atak yapar ? Trinity War'dan sonra basılması lazım Forever Evil'in umarım atlanmaz.
The Right Man When Things Go Wrong

Mrtekin

Ben bugun aldim, bir solukta da bitti.

Baski gercekten cok iyi.

Geoff Johns ve Jim lee ikilisi harikalar yaratmislar. İyi bir origin hikayesi olmus.

Wonder woman dehset guzel:-)
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 14 Kasım, 2014, 21:15:53
Wonder woman dehset guzel:-)

Evet, benim de dikkatimi çekti.

Aquaman ve Green Lantern da var, daha ne olsun.

hennessy

3.cilt çıkana kadar almayacağım oda seri çıkarsa hala odada action superman ilk kitap duruyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tuco Ramirez

Cehaletimi maruz görün bu Justice League JLA'nın new 52 olanı mı? Eğer değilse farkı nedir? Eğer aynı ise neden Kısaltmadan vazgeçilmiş. Justice League JL ise A nerede, ayrıca A'nın açılımı neydi... (Soruları çoğaltmak mümkün :) )

Chuck

Ben bildiğimi yazayım arkadaşlar yanlış ise düzeltirler :)

Justice League of America, A ordan geliyor :D Ve DC vikia'dan baktım new 52 bünyesinde JLA yok JL var bu da bana dediğiniz gibi aynı olduklarını düşündürüyor ama emin değilim :)

hbegec

Alıntı yapılan: Batman - 14 Kasım, 2014, 21:23:05
3.cilt çıkana kadar almayacağım oda seri çıkarsa hala odada action superman ilk kitap duruyor
Alıntı yapılan: Neco - 14 Kasım, 2014, 21:45:56
Ben bildiğimi yazayım arkadaşlar yanlış ise düzeltirler :)

Justice League of America, A ordan geliyor :D Ve DC vikia'dan baktım new 52 bünyesinde JLA yok JL var bu da bana dediğiniz gibi aynı olduklarını düşündürüyor ama emin değilim :)

Merhabalar dostlar tahminleriniz doğru bu eski JLA New 52 ile beraber artık adı sadece Justice League...

lampard

New 52'da Batman, Superman vs asıl 7'linin olduğu oluşum Justice League. Uzaylılar, supervillanlar gibi büyük tehditlere karşı savaşıyorlar. JLA sonradan başladı (Throne of Atlantis'den sonra), hükumete bağlı çalışıyorlar. Üyeleri Catwoman, Green Arrow, Martian, Katana falan. Justice League Dark var bi de Mistik olayların geçtiği daha farklı bi kadroyla ama onu çok bilmiyorum.

Chuck

Dün bir oturuşta bitirdim. Hikaye güzeldi biraz klişeleşmiş bir hikaye idi ama her klişe kötü değildir. :D Bence bu cildin okunma garantisini sunan adam Jim Lee'dir. O nasıl etkileyici bir Darkseid arkadaş o nasıl güzel dövüş sahneleri. . Cidden sayılı çizerler arasında Jim Lee. .