Justice League New 52 - YKY

Başlatan Chuck, 10 Kasım, 2014, 18:10:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

memospinoz

"JUSTICE LEAGUE, 21. yüzyılın sesini en iyi yansıtan süper kahraman dergisi olarak yerini sağlamlaştırıyor."
-Popmatters-

"Bu yaratıcı ekip muhteşem bir karışım..."
-Comıc Book Resources-

"JUSTICE LEAGUE hâlâ en büyük, en renkli yaz mevsimi gişe bombası"
-Newsarama-

"JUSTICE LEAGUE Reis'ın endğstridekien iyi çizgi roman çizerlerinden biri olduğunun sayfalar boyunca ispatı."
-Craveonlıne-

Kötülüğün Ateşlerinden Yeni Kahramanlar Doğacak...

Ultraman. Owlman. Superwoman. Yakılıp yıkılmış bir paralel evrenden gelen bu acımasız varlıklar, Dünya'nın süper hainlerinden oluşan bir Gizli Cemiyet'i gezegenin küresel hâkimiyetine taşıdılar. Crime Syndicate üyeleri, kaçışı olmayan bir hapishaneye kapattıkları kahramanların aynadaki çarpıtılmış akisleri gibi. Ve her birinin gizli bir amacı var.

Bu da Justice League'in tek umudu. Bu zalim işgalciler karanlık geçmişlerindeki sırlarıyla mücadele ederken, Justice League üyesi Cyborg olarak vücudunun arta kalanı inanılmaz bir teknoloji ile birleştirilmiş olmasına rağmen kalbi insan kalabilmiş Victor Stone harekete geçmek zorunda. Syndicate'ın tuzağından kurtulan tek kahramanın, vücudunu çalan ve dünyanın bilgisayar şebekelerini ele geçiren bilinç sahibi bilgisayar virüsü Grid'i yenmek için bir tek şansı var.

Cyborg en beklenmedik kahramanlara ulaşmak ve onların yardımını istemek zorunda...
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 168
Etiket Fiyatı: 29 TL

Nightrain

İnsan Trinity War cildini de basardı ya. Valla YKY şaşırttı beni. 1 sene de 2 JL, 1 tane de JL ile bağlantılı Forever Evil cildi bastılar. Wow!

dean

hennessy

"New 52 hikâyeleri başladığından beri Geoff Johns'un en başarılı işi... Keyifle okuyacaksınız."
-Nerdıst-

"FOREVER EVIL okurun, kötü adamların tarafını tutabildiği karanlık ve eğlenceli bir yolculuk."
-Bloody Dısgustıng-

"Finch'in dokunduğu her şey inanılmaz görünüyor ... çizimler olağanüstü."
-Crave Onlıne-

"İnanılmaz...Johns'un DC'nin süper hain topluluklarının içine dalıp bu dünyanın kötüleriyle Dünya-3'ten gelen işgalci Crime Syndicate arasındaki bir savaşı anlattığı mini seriyi kim okumak istemez ki?
-Ign-

"FOREVER EVIL ile şahane zaman geçireceksiniz. Geoff ve Finch bir çizgi roman partisi vermeye karar vermişler ve hepimiz davetliyiz."
-Craveonlıne-

Bu Dünya Onların

Justice League yenilmişti. League'in aynadaki hain akisleri Crime Syndicate, Dünya üzerindeki neredeyse bütün kahramanları hedef almış ve saf dışı etmişti. Direnmek için meydanda hiçbir adalet savaşçısı kalmayınca, artık dünyayı sadece suçlular savunabilirdi. Lex Luthor'un liderliğinde Captain Cold, Black Manta, Bizarro, Black Adam ve Sinestro Syndicate'a karşı başkaldırdı. Ama Superman'in en büyük düşmanı ve onun ehvenişerler ekibi Justice League'den daha güçlü bu tiranlar çetesini ortadan kaldırabilecek miydi?
(Tanıtım Bülteninden)

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

Çizer : David Finch
Çizer : Geoff Johns Johns
Editör : Hazel Bilgen
Sayfa Sayısı : 240
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

5 cildi okudum bitirdim. Yüce insan Umar reisin dediği gibi konu biraz zayıf ama çizimler ve aksiyon çok doyurucu

Jim Lee başta olmak üzere çizerler gerçekten size görsel zevk sunuyor.

7/10

Forever Evil'i ayrı tutacağım. Gerek konusu gerek ise çizimleri ile aksiyon herşeyi dört dörtlük bir hikaye sizleri bekliyor.

8/10

Nightrain

Şu seriyi basan biri çıksa keşke:

Nightrain

YKY bu seriyi tamamlamayı planliyor mu merak ediyorum. 5.cildin üstünden bir hayli zaman geçti de. 3 cilt+1 yan hikaye sonra hikaye bitecek zaten.

frodo

Temmuz ayı olabilir sorduğumda ilerleyen aylarda 6.cildin çıkacağını söylediler.Umalim ki Superman gibi 2cilt çıkar arka arkaya.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

frodo

Filmin gazıyla bir cilt daha lütfen  :'(
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

Nightrain

Ben de yeni cilt çıkıyor diye heyecan yapıp başlığa girdim.

memospinoz

"Kesinlikle heyecan verici."

- Crave Online

"DC'nin en önemli kitaplarından biri olmasının yanında maceranın her anını merak edip içine çekileceğimizi gösteren, bir süredir beklenen en iyi ekip hikayelerinden biri."

- Newsa Rama

"Geoff Johns ve Jason Fabok'ın ilgi cekici Amazo yorumu beklenmedik yönlere gidiyor, böylece ortaya super kahraman destanı olduğu kadar korku hikayesi de olan bir Justice League macerası cıkıyor."

- IGN

Süper hainler dünya'yı ele geçirdiklerinde onu ancak bir başka süper hain kurtarabilmişti.

Başka bir boyuttan gelen Crime Syndicate denen kötülüğün hizmetkarları dünyamızı işgal ettiğinde, Justice League'in kahramanlarını saniyeler içinde yere sermişlerdi. Ancak Lex Luthor tarafından yönetilen bir suçlular birliği olayların akışını tersine çevirip gezegeni onların demir pençelerinden kurtarabilmişti. Şimdi Lex Luthor bir kahraman olarak takdir görüyor.

Kamuoyunun ona olan desteği bütün zamanların en yüksek seviyesinde
seyrederken Superman'in eski ezeli düşmanı iyilik için tam zamanlı savaşmaya karar verdi... Justice League'in bir üyesi olarak! Ama Lex bunu sadece iyi niyetinden mi istiyor? Ve gerçekten taraf değiştirdiyse, takım
arkadaşları bir zamanlar onlara zulmeden adamın yanında çalışabilecekler mi?

Süperstar yazar Geoff Johns (Superman) ve Doug Mahnke, Jason Fabok, Ivan Reis ve Scott Kolins gibi çizgi romanın en iyi çizerlerinden oluşan bir ekip sizlere Justice League: Injustice League'i sunuyor. Düşmanlar, müttefikler ve aralarındaki ince çizgi hakkında unutulmaz bir hikâye...

Sayfa Sayısı: 256
Etiket Fiyatı: 36 TL

Nightrain

Çok şükür! YKY, Justice League'i unuttu sandım.

darkwood

Yeni sayıdan haber almak güzel, yılbaşından sonra dağıtılır sanırım.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Aldık arşive koyduk bu son cilt değil mi?