Nathan'ın Kadınları

Başlatan köstebek, 15 Kasım, 2014, 16:52:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Nathan uzmanı arkadaşları, hatta Bay Wayne'i bile göreve çağırıyorum....
Artık bir ara Nathan'ın kadınları üzerine de bir şeyler yazmalısın. son zamanlarda sayıları epey arttı...

Nemo

Güzel konu. En kısa zamanda üzerinde çalışmaya başlıycam kendi adıma. Wayne?:)
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Alıntı yapılan: Nemo - 15 Kasım, 2014, 21:05:10
Güzel konu. En kısa zamanda üzerinde çalışmaya başlıycam kendi adıma. Wayne?:)

Wayne... Bruce. Bir zamanlar NN fan sayfaları yönetirken birden ortadan kaybolan beyefendi...

Nemo

O zaman hadi baslayalim.
Nathan Never'in butun kadinlari

Ada Morgan:

Melpomene'nin baskani ve yorunge istasyonundaki delegelerin basi. Ilk kez 132. sayida karsimiza cikiyor. Dunya ve yorunge istasyonlari savasinda onemli rol oynadi. 161.sayida ise hayatini kaybediyor.

Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Kasım, 2014, 11:08:12
O zaman hadi baslayalim.

Yani bunlar Nathan'in sevgilileri mi ?

Nemo

Nathan'da karsimiza cikan kadin karakterlerin tanitimi abi. Bi Dylan diil :)
Özel Alfa Ajanı

hanac

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Kasım, 2014, 11:17:26
Nathan'da karsimiza cikan kadin karakterlerin tanitimi abi. Bi Dylan diil :)
Tamam anladım. Bilelim de  :)

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 17 Kasım, 2014, 11:23:07
Tamam anladım. Bilelim de  :)

Hanac Bey, kadının Nathan için biraz yaşlı veya çirkin mi buldunuz yoksa efendim...

altay1944

Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 17 Kasım, 2014, 11:27:43
Hanac Bey, kadının Nathan için biraz yaşlı veya çirkin mi buldunuz yoksa efendim...

Yok abi, ama bu Hatice yi takdir ettim.  :)

Nemo

Angel

ESP guclerine sahip karakter. Babasi tarafindan cinsel tacize ugrayinca evden kacar. Lorring Madelaine tarafindan kurulan ve dislanmis insanlarin birlestigi bir gruba katilmistir. Ilk gorundugu macera 5.sayi olan Gorunmez Guc macerasidir. Maceranin sonunda babasi ile konusmasi hala aklimda...

''Sonunda baba, kız karşı karşıya gelmiştir. De Haven, Angel'a onun gerçek babası olmadığını açıklar. Angel, şok olur.
-Bu bir yalan...İgrenç bir yalan. Yalan söylüyorsun...
- Hayır, Tanrı şahidimdir yalan söylemiyorum. Angel, annenle evlendiğimde hamileydi. Baban kaçmıştı..Annen, Agahta, beni tekrar hayata döndürdü. Ben bir alkoliktim. Böylece Agahta ile evlendim. Ve senin kızım olduğunu söyledim. Bu gerçek Angel..Tanrı üzerine yemin ederim...
-Tanrıyı karıştırma...Bunun seni haklı çıkaracağını mı sanıyorsun? Seni bağışlayacağımı nasıl düşünebilirsin..Sen..Sen beni...
Angel, sözünü bitiremez. Nathan bunu duyunca çok şaşırır. De Haven, Angel'dan af diler. Annesine geri dönmesini ve kendisininde uzaklara gidecegini söyler. Angel, saati göstererek, artık yeni yaşına girdiğini ve reşit olduğunu belirtir.
-Nereye gideceksin, Angel!?
-Bana Marsha de, baba! "Melek"ler Cennete gider. Ben Cehenneme gidiyorum...
Angel, rüzgarlı gecede, Nathan ve De Haven'ı geride bırakarak, üzerinde Hell yazan alt geçide girip gözden kaybolur...''

Özel Alfa Ajanı

köstebek

Biraz işi geyiğe vurmak gibi olacak ama...

Önümüzdeki ay basacağımız (ve böylece Altay 1944 ile buzları eritmeyi deneyeceğimiz) Nathan 18'in son öyküsünde Nathan'ın durumu kadınlar açısından berbat görünüyor. Koskoca Nathan cep telefonunun önünde öylece kalakalmış durumda...
Nemo vakti geldiğinde anlatır (anladığım kadarıyla alfabetik ilerliyor), ama Sara diye bir savcı abla var, biliyorsunuz. İşte bir gün Nathan'a "yiyorsa gel bakalım" mealinde bir mesaj atıyor. Bizimkinin beti benzi atıyor, widhka'ları şişeyle götürüyor. Hanac Bey'in takdir ettiği Hatice'yi ne yapıcam, diye ergen çocuk gibi kıvranıyor. Her neyse daha fazla detay vermeyelim. Az kaldı...

Nemo

Hatice'yi  hepimiz takdir ediyoruz Hasan abi :)
Cizgili abi, alfabetik ilerlemeye calisicam ama gelen desteklere yok demem. Sara'yi da hic sevemedim bu arada.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

April Frayn

Hepimizin tanidigi Frayn kardeslerden biri. Eski hirsiz. Sonrasinda May ile Alfa Ajansi'na katilmistir. Jack O'ryan ile iliski yasamistir. Sonrasinda evrenin baska bir yerinde asteroid Argo takiminin bir uyesi olmustur. Karsimiza ilk kez CizgiDusler'inde yayinladigi Nathan never ozel sayi 3'te cikmistir.

Özel Alfa Ajanı

köstebek

Alıntı yapılan: Nemo - 17 Kasım, 2014, 12:04:45
Hatice'yi  hepimiz takdir ediyoruz Hasan abi :)
Cizgili abi, alfabetik ilerlemeye calisicam ama gelen desteklere yok demem. Sara'yi da hic sevemedim bu arada.

Sara'ya haksızlık etme. Nathan için koca zeplini kapatıyor... Adamı iki hamleyle diz üstü çökertiyor, gelecek çağların red sonyası gibi.
Koskoca Nathan, kadının buklelerine takılıp öylece ... neyse