Zagor Ceylan Yayınları

Başlatan eken12, 16 Kasım, 2014, 18:11:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eken12

Arkadaşlar elinde ceylan zagor tam takım olan kaç koleksiyoner vardır fiyatları ne aradadır saygılarımla...

doktor1881

ceylan yayınları 1962 yılında 32 fasikül yayınlamıştır daha sonra bunları ciltlemişlerdir 2-3 kişide anca vardır Elinde orjinal ilk elden bulunan varsa 1950 li yıllarda doğmuş olmalı Bir ara gitti gidiyorda gördüm 10 milyar isteniyordu

caretta

Bir yıl kadar önce 150.000 liraya çok büyük bir koleksiyon satılmıştı.Bursa'dan bir işadamı aldı.O koleksiyonda bu takım da vardı.Ayrıca ÇD'da bir
arkadaşımız bu seriden fasiküller paylaşıyor.Çok nadir bir seri.Eken dosumuz bu seriyi niye sordu anlayamadım.Bulunması çok zor,kimsenin de
satmaya niyeti olmadığı,alacak olanın da çok bol parası olması gereken bir seri.Zagor'un orijinal sırasına göre maceralar yayınlanmış.Ben 40 küsur
yıldır Zagor topluyorum.Yalnız Tay yayınlarının bile tam takımı bende yok.Yani 464 fasikül,350 siyah logolu cilt serisi,103'lük seri,56'lık seri,28'lik
yeşil seri ve 8 sayılık Ecem.Var mı forumda bunların tamamına sahip olan?

alan ford

gandalf nickli arkadaşımızda  Tay yayınlarının büyük kısmı vardı , şimdiye tamamlamıştır diye diliyor ve umuyorum. Ceylan Zagorlar ise bir gün değerini bilmeyen bir sahafta karşıma çıkacak. Üstelik 2 takım olarak. Birini koleksiyona katacak diğerini satıp zengin olacağım. Ona göre görürseniz haber verin.

Bu arada ne zaman nerede tam olarak hatırlamıyorum ama , Kadıköy eşrafından birileri bu setin tamamının bilinen 2 koleksiyonerde olduğunu , başka birilerinde varsa da bilinmediğini söylemişti.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

eken12

Arkadaşlar verdiğiniz bu değerli bilgileriniz için çok teşekkürler.En azından fiyatı uygun olursa koleksiyona katarım diye düşünmüştüm..

kalidor

Dostum sen de bu seri tam takım veya eksikli olarak varsa görsellerini paylaşmanda bir mahzur var mı?
Crom! Ölüleri Say...

doktor1881

Alıntı yapılan: eken12 - 17 Kasım, 2014, 00:56:45
Arkadaşlar verdiğiniz bu değerli bilgileriniz için çok teşekkürler.En azından fiyatı uygun olursa koleksiyona katarım diye düşünmüştüm..
eken12 arkadaşım uygun fiyat olarak kastettiğin ne kadar ;D

eken12

Arkadaşlar bu kitaplar bende yok sadece 1 sayısını kadıköyde sahafın birisinde görmüştüm kitaplar için herhangi bir fiyat baremim yok uygun olursa alabilirim zagor 350,lik seri ve fasikül eksiklerim var onun dışında büyük albüm-103,lük seri-28 yeşil seri ve ecem 4 sayılık seri var.tex sadece çetin karakoç için koleksiyonerim 78,lik seridende çok az eksiğim var kısa sürede tamamlayacağıma inanıyorum saygılarımla..

hacibabs

Merhaba,
Ceylan Zagor fasikül takım 32 adet değil 30 adettir.5 er adet halinde 6 cilde girmiştir.Ciltlerinde fasikül kapakları yoktur.Bursalı beyefendide cilt takım mevcuttur.Tam takım fasiküle sahip olanı tanımıyorum.Ama koleksiyonunda eksikleri olan bir kaç kişi var.Cilt takımın 10.000 Euro fasikül takımında 15.000.-euro bana göre etmesi gereken rakamlardır.
Tay yayınlarında Zagor eksiklerinizi listelerseniz temin edebileceklerim olacağından eminim.Ayrıca eski yeni parça veya takım halinde tüm çizgi romanları sorabilirsiniz.Yenilerde yüksek indirim ve kampanyalar mevcut.
Saygılar.
Meraklı Çizgi-Tayfun ALEMDAĞ
0216 5419760-0532 6547759