"Storm" (Kaptan Erok) Basılsa Kimler Okur?

Başlatan yunusmeyra, 17 Kasım, 2014, 11:50:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Don Lawrence'dan güzel bir resim daha ...

hanac

Don Lawrence'dan güzel bir resim daha ...

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Nemo arkadaşımız orijinal Storm getirdi yurtdışından, çok teşekkürler.

aa

Esse Gesse Hayranı...

Tuco Ramirez

Ben de merak ettim Storm bizdeki adıyla Erok'un neyini beğenmediğinizi...

Dr.ArAmAS

Çizimler güzel ama ben de okumazdım..
Sevenleri için yayınlanır umarım..,

Dr.ArAmAS

Alıntı yapılan: saki71 - 29 Temmuz, 2017, 00:17:05
aa dostumuz okumaz, sen de Zafer doktorumuz okumak istemezsin, burada başka üylere de okumak istemezler. Böyle tarih yazmış bir çizgiromanın neyi beğenilmez acaba. Sadece 24 Storm macerası ve 3 spin-off, sanatçı Don Storm maceralarında tek bir kareyi çizmek için günlerece çaba harcıyormuş. Her kare tam tuval üzerine yağlı, bunun için de bir ömür harcayan sadece 24 macera. Okusak da okumasak da bu çizgiroman serisinin telif hakları tahminimce çok pahalıdırlar. Hiç kimse yayınlamaz..

Saki kardeşim isterse bir karesinde yıl harcansın!bana hitap etmiyor..sana hitap ediyorsa keyfini çıkar,ne diyim...

YERDENİZ

Yayınlansın HEMEN ALIRIM -HİÇ KAÇIRMAM-

Bu kareyi hatırlıyorum.
https://c1.staticflickr.com/1/298/31428896044_79f5337bea_c.jpg

Bulvar gazetesinde yayınlanırken çok güzel bir anı bıraktı bende..

Memleketteyim, o sıralar resimlere meraklı biri idim.(okulda çizimlerim hep iyi idi) Bi akrabamızın evinde tereğe (tabak ve bardakların yerleştirildiği uzun yer) yapıştırılmış olarak gördüğümde, ablaya rica ettim ve kazıyarak resmin bulunduğu parçaları almıştım o zamanlar. İstanbul'a dönüşümde de Bulvar gazetesini takip etmiştim ama (sayfalar-ekler duruyormu? emin değilim)

ferzan

Vaktiyle emektar çizgi romancılarımızdan Fikret Kol 'un, 1998-99 arası bir dönemde Türkiye Çocuk 'ta haftalık yayınlanan ''Sercivanoğlu ile Narçiçeği'' isimli Osmanlı dönemi deniz leventlerini konu alan; Puslu Kıtalar Atlası tadında bir İstanbul arka planıyla başlayıp bir Conan ya da Zagor fantastikliğinde sonlanan ve hiç de fena bulmamış olduğum akıcı çizgi romanındaki bazı sahnelerin bu eserden alınmış olduğunu birkaç yıldır biliyordum ama birkaç mesaj önceki dikey illustrasyondaki sahne harici fazla bir esinlenme olduğunu sanmıyordum...Cemoka 'nın paylaştığı sayfa görseliyle anladım ki Fikret Kol üstad epey bir aşırma yapmış Storm / Kaptan Erok 'tan...Arşivimden bulup çıkarabilirsem Sercivanoğlu ve Narçiçeği çizgi romanındaki ilgili görselleri paylaşırım...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ferzan

Bir tanesi buydu...Diğerlerini tespit edip paylaşacak vaktim olmadığı için başka zamana kalsın şimdilik...

Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Dr.ArAmAS

maşallah!!!üstad aşırmada da üstadmış  :D

kharon

Turkce yeni bir baski ne kadar harika olur ; zira artik ingilizce baskilari bulmak bulsan bile satinalabilmek (acaip fiyatlar talep edilmekte ebay de vs) cok zor.

YERDENİZ

hanac