"Storm" (Kaptan Erok) Basılsa Kimler Okur?

Başlatan yunusmeyra, 17 Kasım, 2014, 11:50:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Bunun yerine yarım kalmış bir Akim ya da başka bir kahraman daha iyi gider günümüzde bu tür yayınlar tutmaz sanırım ben okumam başka bir şey yayınlansa daha iyi olurdu...

hanac

Alıntı yapılan: DAMPYR - 01 Eylül, 2023, 15:21:47Bunun yerine yarım kalmış bir Akim yada başka bir kahraman daha iyi gider günümüzde bu tür yayınlar tutmaz sanırım ben okumam başka birşey yayınlansa daha iyi olurdu...

Böyle efsanevi bir yayın için okumam denmesi ve yerine Akim istenmesi çok üzücü.

Herhangi bir logo yok, korsan olmasın ?

rumar80

Forum kuralları dahilinde korsan yayın reklamı yapılması yasaktır. Paylaşan arkadaşımız bilmiyor olabilir. Korsan paylaşımı ise silmesini rica ediyoruz. değilse kimin bastığı/basacağını açıklamasını. Yoksa biz yönetim olarak silmek zorunda kalacağız.

Saki

İlk kez 13 yaşımdayken Stripoteka çizgi roman dergisinde okuyordum.

evet çok az okuru olur ama adı bile korkunc - "STORM"- fırtına

Vikipedi,

Storm, orijinal olarak (ve çoğu albüm için) Don Lawrence tarafından çizilen yumuşak bir bilim kurgu/fantastik çizgi roman serisidir. Bir astronotun maceralarını anlatıyor.

Seve seve okurum.

Saki

Alıntı yapılan: hanac - 29 Kasım, 2014, 15:43:42Don Lawrence'dan güzel bir resim daha ...

Lawrence en çok The Rise and Fall of the Trigan Empire - Trigan İmparatorluğunun Yükselişi ve Düşüşü adlı çizgi romanlarıyla tanınır.

Daha sonra Trigan İmparatorluğu olarak kısaltılan Trigan İmparatorluğunun Yükselişi ve Düşüşü, esas olarak Mike Butterworth tarafından yazılan ve diğerlerinin yanı sıra Don Lawrence'ın sanat eserleri (başlangıçta sulu boya) içeren bir bilim kurgu çizgi roman dizisidir. Anti-yerçekimi araçları ve enerji ışın silahları gibi fütüristik teknolojilerin, en belirginleri Antik Yunan ve Roma olmak üzere eski uygarlıkları anımsatan mimari, kıyafet ve geleneklerle harmanlandığı uzaylı bir kültürün öyküsünü anlatıyor. Hikayeler, imparatorluğunu hem dışarıdan hem de içeriden gelen sürekli tehditlere karşı koruyan güçlü ve kahraman bir liderin etrafında dönüyor.

Çizgi romanda Don Lawrence'in ressamca fotogerçekçi tarzda benzersiz sanat eserleri yer alıyor.

296 safya,

39 Avro

Hırvatistanda en çok çizgiroman yayınevleri var, en güzel çizgiromanlar basılıyor ve çizgiroman okur sayısı en büyüktür

DAMPYR

Alıntı yapılan: Saki - 16 Eylül, 2023, 08:26:48Hırvatistanda en çok çizgiroman yayınevleri var, en güzel çizgiromanlar basılıyor ve çizgiroman okur sayısı en büyüktür

Ne güzel bizde de tam tersi okur sayısı gittikçe düşüyor...

Saki

Hırvatistan'da bir yarışma programı var, burada kablolu televizyonda bakıyoruz ve hemen hemen her hafta çizgiromanlarla ilgili sorular var. Örneğin, Hırvatistan'da üç en büyük çizgiroman yayınevi, Zagor'un yaşadığı orman'ın ismi nedir, Mister No Brezilya'da hangi şehirde yaşıyor... :)