1- Fumetti En İyi Seri 2013 En İyiler

Başlatan hanac, 17 Kasım, 2014, 13:01:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

hanac

Sanırım bu kategoride büyük çekişme olacak.

pearl jam

Corto ken mister no. Oyum asilerden yana.

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

s.b

Bu sefer başımızın tacı klasiklere "yürü" be diyorum. İki günlük çizgi romanlara tav olup eski çizgi romanlarımızı unutuveriyoruz.
Yok abiler ne varsa eskilerde var diyorum. Ve....

1- Tex
2- Zagor
3- Mister No
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

haysal

caretta

Yani Tommikser Güneş Bey o kadar Teks okuyorsunuz ve 3 seçenekten biri Teks değil!

tommikser

Abi Tex'i burada hiçbir kategori tanımlayamaz.O fumettinin zirvesi.O her zaman bir numara ben onun dışındaki fumettileri sıraladım.Bu arada Tex klasik 30.sayıyı geçtim.Çok iyi gidiyor.Okuyamadığım gün bir eksiklik hissediyorum

hanac

Alıntı yapılan: tommikser - 17 Kasım, 2014, 21:48:03
Abi Tex'i burada hiçbir kategori tanımlayamaz.O fumettinin zirvesi.O her zaman bir numara ben onun dışındaki fumettileri sıraladım.

Yaşlılar hatırlar. Eskiden bir tek yılbaşında dansöz çıkardı.

Nedense o günler aklıma geldi.  :)

tommikser

Ben hatırlamıyorum o kadar yaşlı değilim demek ki eh sen hatırladığına göre yaşın başın baya kemale gelmiş.

caretta

Ben hatırlıyorum Hanac dostum.1970'li yılların sonlarında TRT'ye yılbaşı gecesi dansöz Nesrin Topkapı çıkardı.Assolist olarak da Zeki Müren.Tommikser'in Teks ile ilgili yazdıklarını okuyunca yatıştım.Bu arada çizgiliköstebeğin listesini merak ediyorum???

connyapku

köstebek

Alıntı yapılan: caretta - 17 Kasım, 2014, 22:07:13
Ben hatırlıyorum Hanac dostum.1970'li yılların sonlarında TRT'ye yılbaşı gecesi dansöz Nesrin Topkapı çıkardı.Assolist olarak da Zeki Müren.Tommikser'in Teks ile ilgili yazdıklarını okuyunca yatıştım.Bu arada çizgiliköstebeğin listesini merak ediyorum???

Teks ve Mr. No dedim abi; bir de Zagor'un yerine Nathan Never'ı ekledim. Okumaya başlasan beğenirsin bence...