BATWOMAN NEW 52 İSTİYORUM...

Başlatan hennessy, 22 Kasım, 2014, 22:58:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

http://dc.wikia.com/wiki/Batwoman/Covers

Annesini kaybetmiş, ikiz kardeşi delirmiş ve emekli asker olan babasını adeta reddeden Kate Kane; gençliğinde babası gibi orduya katılmış, fakat lezbiyen olması nedeniyle, buradaki görevinden ayrılmak zorunda kalmış bir figür olarak karşımıza çıkıyor. Hem kostümü içinde, hem de sivil kıyafetleriyle, karakteristik bir "aşırı beyaz ten" ile resmedilen Kane; bir taraftan sosyetik - zengin bir kadının eğlenceli hayat tarzını yaşarken, diğer taraftan da Batwoman kimliği ile suça karşı savaşıyor.
Altevren Alıntı...

http://www.altevren.net/say-seri-ncelemeleri/dc-comics/604-batwoman-2011-1-5

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hennessy

hennessy

Barmen Minik

J. H. Williams III batwoman için diyebileceğim tek şey hikayeyi begenmenize gerek yok konu ilginizi hiç çekmeyebilir okumayın bile hatta boşverin o sayfalara sadece baksanız yeter. orjinal çizgi roman boyutlarında sayfaları incelemek gerçekten çok büyük bir zevk. ilerde bir gün inşallah..

Sakızlı Ohannes Paşa

1-2 sayısını okumuştum. Sıradan gelmişti. Güzel de olabilir tabi çok okumadım ama bence batwoman'a gelene kadar new 52'da basılabilecek çok seri var.

doktor1881

darkwood

Bence de bu seriye gelene kadar Batman da basılacak çok şey var, şimdilik bekleyebilir.
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Alıntı yapılan: Barmen Minik - 23 Kasım, 2014, 00:21:51
J. H. Williams III batwoman için diyebileceğim tek şey hikayeyi begenmenize gerek yok konu ilginizi hiç çekmeyebilir okumayın bile hatta boşverin o sayfalara sadece baksanız yeter. orjinal çizgi roman boyutlarında sayfaları incelemek gerçekten çok büyük bir zevk. ilerde bir gün inşallah..

Çok güzel anlatmışsın katılıyorum. darkwood çok şey var derken new52 de ne var bu kadar kaliteli ver sevgili Ertan'ın basmadığı?

lampard

Bence de Batwoman çok iyi bi tercih olur. Hatta New 52 değil Final Crisis sonrası Detective Comics'de Batman'in yerini aldığı hikâyeler basılsa daha iyi olur. O sayılarda da çizimler Williams'a aitti sanırım

hennessy

Alıntı yapılan: lampard - 23 Kasım, 2014, 16:26:56
Bence de Batwoman çok iyi bi tercih olur. Hatta New 52 değil Final Crisis sonrası Detective Comics'de Batman'in yerini aldığı hikâyeler basılsa daha iyi olur. O sayılarda da çizimler Williams'a aitti sanırım

Kesinlikle onları da dijital olarak okudum. Keşke yayınlansa da arşivimde olsun denecek harika çizimler ile dolu.

hennessy

hennessy

Batman Mystery of the Batwoman

İzlemenizi tavsiye ederim

http://www.imdb.com/title/tt0346578/

hennessy

doktor1881

batmanın iyi sattığı bir ortamda JBC bir sanş veremez mi  batwoman a