Aralık 2014

Başlatan afu, 27 Kasım, 2014, 16:44:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afu

yunusmeyra

harika..bütün yayıncıların katkılarını bekliyoruz  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Mrtekin

Tex 7 ler de gelir, aylık baza oturtulmadı mı?
They drew first blood...

afu

senenin son sürprizlerinden biri west oldu ! kalın bir cilt ve kalın bir fiyatı var  :)

red kit - 79. sayı bu hafta çıkıyor   ;D

bkz. Aralık 2014

doktor1881

senenin son sürprizlerinden biri west oldu ! kalın bir cilt ve kalın bir fiyatı var  :)-afu
;D ;D ;D

pardus88

West 40 lira julia 36 lira kitaplar altın varak la basılıyor galiba tamam kitaplar az satıyor ama bu gidişle hiç satmıyacak  herkesin bütçesi sınırlı ben 40 tl parayı bir gün çalışıpta kazanamıyorum nasıl bir  kitaba 40 tl veriyim.

köstebek

Alıntı yapılan: pardus88 - 01 Aralık, 2014, 12:17:52
West 40 lira julia 36 lira kitaplar altın varak la basılıyor galiba tamam kitaplar az satıyor ama bu gidişle hiç satmıyacak  herkesin bütçesi sınırlı ben 40 tl parayı bir gün çalışıp da kazanamıyorum nasıl bir  kitaba 40 tl veriyim.

Pardus, bir karışıklık olmasın... Julia sadece 24 lira, sudan ucuz.... :)

alan ford

İşe bir çizgi roman projesi olarak başlayan Dalgın Sular üç sayı çıktıktan sonra 1 yılı geçen bir sessizliğe gömülmüştü. Aralık ayında 4. sayıyı görünce hemen aldı Lakin çizgi roman projesinin başarısızlığını kabul edip anlatıyı başka türler aracılığıyla devam edecekler. Çizgiler de eksik değil ama çizgi roman değil çizgili bir dergi olmuş bu sefer.  Bülent Somay'ın ütopyalar üzerine ders notları , Küçük İskender'in çizgi roman kültürü üzerine bir yazısı var. Yeri burası mı bilemedim ama yinede meraklılarıyla paylaşayım
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Aralikta en azindan teks 7 ler de vardir. Cizgi duslerden teks ve zagor harici baska bisey cikarsa,surpriz sinifina girer.
They drew first blood...

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 07 Aralık, 2014, 17:05:22
Aralikta en azindan teks 7 ler de vardir. Cizgi duslerden teks harici baska bisey cikarsa,surpriz sinifina girer.
sürpriz var

Mrtekin

They drew first blood...

doktor1881

çizgili köstebek abimizi sürpriz konusunda göreve çağırıyoruz

Mrtekin

Cizgili kostebek nerde kac gundur yahu?
They drew first blood...

köstebek

Aralıktan umudu kesmeyin... daha yeni çalışmaya başladık. son günlerine doğru bir şeyler basılacak görünüyor... 

doktor1881

Alıntı yapılan: doktor1881 - 07 Aralık, 2014, 17:48:58
çizgili köstebek abimizi sürpriz konusunda göreve çağırıyoruz
;D ;D ;D