Krypton

Başlatan dean, 09 Aralık, 2014, 02:54:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Nisan, 2016, 15:20:15
En koyu Superman fanı bile Superman'in dedesini merak ediyorsa ne olayım! Bari öz anne-babasının gençliği ile ilgili dizi yapsalardı. Bizene ulan dedesinden!
katılıyorum pek ilgi çekmez tekdüze aksiyonsuz bir dizi olur belki sezon son bölümü hariç diye düşünüyorum... :( :-\ ::)

Animvader

Dizi finali spoileri veriyorum: Krypton havaya uçarak yok oluyor.. :)

noir

Alıntı yapılan: Animvader - 22 Nisan, 2016, 17:45:00
Dizi finali spoileri veriyorum: Krypton havaya uçarak yok oluyor.. :)
;D ;D.
Dizisi yapılabilecek bir sürü karakter varken superman in dedesi nedir ya  :-\ sürekli aynı karakterleri ya da onlarla alakalı projeler yapmaktan vazgeçmeliler, yok babası dedesi teyzesi amcası derken tüm sülalelerinin dizilerini yaparlar  ;D  farklı bilinmeyen karakterleri kullanmalılar bence

dean

Dededen ilk fragman geldi. Bence pek iç açıcı görünmüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=JjMPTB9Oodo

Animvader

Bana direk BSG prequeli Caprica havasını hissettirdi.Tipik bir son dönem SyFy kanalı dizisi olacağa benziyor.

dean

dean

Yeni fragman yayınlandı. Dizinin başlangıç tarihi ise 21 Mart olarak açıklandı.

https://www.youtube.com/watch?v=JvSZKB2WNKg

dean

Şimdiye kadar dizi ile ilgili yayınlana hiçbir şeyi beğenmedim. Yalnız bu sefer beni yakaladılar. Zira dizinin ana villian'ı Brainiac olacakmış. Superman okumaya başladığım günden bu yana bir Superman filminde villain'ın Brainiac olmasını bekliyorum. Dedesi medesi olsa bile yine diziyle idare edeceğiz gibi görünüyor. Çizgi romandaki haline bu kadar benzemesi sevindirici.

https://www.youtube.com/watch?v=rG3seomR-uE

Nightrain

CGI çok iyi yalnız. Seslendirmesi de güzel gibi.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

doktor1881

Superman efsanesinin öncesini anlatan ve ünlü kahramanın kökenlerine inen yeni , kahramanımızın dedesini merkeze alacak. Sürgünde olan El ailesi, Krypton gezegenine adalet ve umut getirecek. Dizi, bilinen en büyük süper kahramanın doğumundan önce gezegendeki büyük karmaşayı ve ailenin mücadelesini seyirci ile buluşturacak

15 ağustos itibarı ile 2. sezon 10. bölüm yayınlandı

hennessy

Alıntı yapılan: doktor1881 - 15 Ağustos, 2019, 17:36:25
Superman efsanesinin öncesini anlatan ve ünlü kahramanın kökenlerine inen yeni , kahramanımızın dedesini merkeze alacak. Sürgünde olan El ailesi, Krypton gezegenine adalet ve umut getirecek. Dizi, bilinen en büyük süper kahramanın doğumundan önce gezegendeki büyük karmaşayı ve ailenin mücadelesini seyirci ile buluşturacak

15 ağustos itibarı ile 2. sezon 10. bölüm yayınlandı

2.sezon 10.bölümü izledim. Keyifsiz gidiyor. Öylesine izliyorum. Başlamadıysanız hiç başlamayın bence.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Alıntı yapılan: hennessy - 15 Ağustos, 2019, 20:26:08
2.sezon 10.bölümü izledim. Keyifsiz gidiyor. Öylesine izliyorum. Başlamadıysanız hiç başlamayın bence.

Bölüm:1/1 Seg (Süperman'in dedesi) in ailesinin  yokedilişi ve gezegendeki iktidar kavgası ile geçen ilk bölüm sonuçu hennessy'in uyarısı ile diziye nokta koydum ;D
Usta'nın fikrine saygı duymak lazım rotamızı başka dizilere çevirdim

Bölüm Notu:5/10

hennessy

Alıntı yapılan: doktor1881 - 16 Ağustos, 2019, 20:03:16
Bölüm:1/1 Seg (Süperman'in dedesi) in ailesinin  yokedilişi ve gezegendeki iktidar kavgası ile geçen ilk bölüm sonuçu hennessy'in uyarısı ile diziye nokta koydum ;D
Usta'nın fikrine saygı duymak lazım rotamızı başka dizilere çevirdim

Bölüm Notu:5/10

Dedim ya neden izlediğimi ben bile bilmiyorum :) gel gör superman'ı da çok sevmem okusam da maceralarını
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Fişi çekilmiş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...