Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Hbegec arkadaşımın birbirinden güzel hediyeleri elime geçti çok teşekkür ederim

Benim göndereceğim arkadaş yeni yılın ilk haftasına kaldı kusura kalmasın ;D ;D

NIC

Alıntı yapılan: doktor1881 - 30 Aralık, 2016, 13:03:39
Hbegec arkadaşımın birbirinden güzel hediyeleri elime geçti çok teşekkür ederim

Benim göndereceğim arkadaş yeni yılın ilk haftasına kaldı kusura kalmasın ;D ;D

Erol abi senin göndereceğin arkadaş  yaşadı,çok ballıymış bir hafta beklediğine değer.Hatta azıcık daha beklet kıvransın ;D

Harun Ça

Benım hediyelerim de geldi çok teşekkürler Selami abi. İlk sayılar dahil tükenen çok sayısı olduğu için toplamaya girişmediğim ama çok övüldüğü içinde merak ettiğim Ken Parker'dan da bir sayı vardı onun için ayrıca teşekkürler. Her sene bi' Ken Parker hediyesi alıyorum :)

İş yoğunluğu vs. yüzünden benim gönderide biraz gecikecek şimdiden özür dilerim.

kedidiro

İyi günlerde oku sevgili mic har. Bu arada nüansa dikkat... yolladığım ken parker baskısı tükendiğinden en zor bulunan 34. sayı kuzeyin atlıları. Geldi biri kaldı 56sı... Haydi mic har ken parker toplamaya...

kedidiro

Bu arada benim hediyem de geldi. aaciltan dostumuza çok teşekkür ediyorum. Keyifle okuyacağım...

battlehammer

bana herhangi bir mesaj gelmedi kime hediye göndereceğime dair. Büyük başarısızlıklar seziyorum.

hbegec

doktor1881 keyifli okumalar diliyorum.Benim hediyem henüz gelmedi daha doğrusu gelmişler ancak beni bulamayıp gitmişler büyük ihtimalle artık pazartesiye kaldı.Şimdiden buradan hennessy üstada teşekkürlerimi iletiyorum.Herkese mutlu huzurlu sağlıklı seneler diliyorum. :)

aaciltan

Sevgili Rıza Umar'a (rumar80) teşekkürü borç bilirim.
Güzel hediyeleri çok makbule geçti.
Neler gönderdiğini buradan bildirmeyeceğim ama onun düşünce inceliğini dışa vuran; çok güzel kitaplardı.

hennessy

Alıntı yapılan: hbegec - 31 Aralık, 2016, 11:10:28
doktor1881 keyifli okumalar diliyorum.Benim hediyem henüz gelmedi daha doğrusu gelmişler ancak beni bulamayıp gitmişler büyük ihtimalle artık pazartesiye kaldı.Şimdiden buradan hennessy üstada teşekkürlerimi iletiyorum.Herkese mutlu huzurlu sağlıklı seneler diliyorum. :)

İyi okumalar dilerim şimdiden seveceğini tahmin ediyorum...

Bu arada kime çıktım merak ediyorum.

Bu vesile ile tüm forumun yeni yılını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim..

hail hydra......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

battlehammer

Benim Hediyelerim dün elime ulaştı, teşekkür ederim.

hanac

Dr1881'in yolladığı hediyeler elime ulaştı, çpok teşekkürler.

hbegec

Hadi dostlar,arkadaşlar geç kalmadık mı bu sene ? :)

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nemo

Özel Alfa Ajanı

NIC