Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NIC

bencede listede çıkanla haberleşipte gönderelim süprizi

doktor1881

Alıntı yapılan: Mrtekin - 27 Aralık, 2014, 15:34:27
Doktorun 2 tane vermesi lazım :)
[/quote] Benim gönlümden geçen bir paket kitap göndereceğim  ama şu sorun var göndereceğim kişide muhakkak aynı kitaplar vardır ve bana gelecek kitapda bende olacaktır o konuyu nasıl aşacağız

Mrtekin

They drew first blood...

yunusmeyra

Alıntı yapılan: NIC - 27 Aralık, 2014, 15:34:54
bencede listede çıkanla haberleşipte gönderelim süprizi
o zaman sürpriz nasıl olacak dostum ;)
bence kimsenin gönlünden geçene karışmayalım  ;) isyeyen istediğini (veya doktor dostumuz gibi istediklerini  :D ) göndersin  :) illaki birbirimizde olan veya okuduğumuz kitaplarda hediye gelebilir  ::) ancak öbür şekilde, sen benim eksiğimi tamamla ben de seninkini gibi olur ki bu bambaşka bir kampanya gibi olur...bizim niyetimiz yeni bir senede küçük hediyeleri çizgi roman olarak seçip , çizgi roman sevgimizi paylaşmak diye düşünüyorum  :)  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

antiochia

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 27 Aralık, 2014, 16:50:58
o zaman sürpriz nasıl olacak dostum ;)
bence kimsenin gönlünden geçene karışmayalım  ;) isyeyen istediğini (veya doktor dostumuz gibi istediklerini  :D ) göndersin  :) illaki birbirimizde olan veya okuduğumuz kitaplarda hediye gelebilir  ::) ancak öbür şekilde, sen benim eksiğimi tamamla ben de seninkini gibi olur ki bu bambaşka bir kampanya gibi olur...bizim niyetimiz yeni bir senede küçük hediyeleri çizgi roman olarak seçip , çizgi roman sevgimizi paylaşmak diye düşünüyorum  :)  :)
Taşrada olanların kitap çeşitliliği konusunda problemler yaşıyor..Ben kafama göre aldım bir tane umarım uyar göndereceğim kişiye...

yunusmeyra

dostum hediye böyle bir şey zaten..imkanlarımız ölçüsünde ve gönlümüzden geçtiğince  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

aaciltan

Yılbaşı çekilişi güzel fikirmiş arkadaşlar.
Beni de yazıverin araya...

haysat

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 27 Aralık, 2014, 14:25:01
hacılar uygulama çok basit  ;) siz gönlünüzden kopan güzel bir çizgi romanı, kurada size çıkan diğer bir çizgi roman sevdalısı ile paylaşacaksınız  :) kurada birbiri ile eşleşen isimler özel mesaj ile birbirine kargo gönderilecek adresi verecek..gönderimler yapılacak ve sağ salim ulaşıp ulaşmadığı kontrol edilecek..sonra isterse, her ikisi küçük bir foto ile bu anı ölümsüzleştirip bu sayfada paylaşabilir  :)

Tarkan'ın belirttiği gibi  çekilişe katılacak arkadaşlar isimlerini yazdırmaya devam edebilir.

Bu akşam saat 22:00'de  sonuçları açıklayacağız.

An itibarı ile katılanların listesi:

1) doktor1881
2) çizgiliköstebek
3) NIC
4) ümitkr
5) yunusmeyra
6) alan ford
7)  hüzünlü flüt
8) Ras Al Ghul
9) designer73
10) hbegec
11) Mrtekin
12) rumar80
13) Mic-Har
14) havsar
15) tommikser
16) antiochia
17) haysat
18) aaciltan

Şu an durum bu arkadaşlar.

İsmini yazdırmak isyeyen..

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

tunaorhun

Harun Ça

1) doktor1881
2) çizgiliköstebek
3) NIC
4) ümitkr
5) yunusmeyra
6) alan ford
7)  hüzünlü flüt
8 ) Ras Al Ghul
9) designer73
10) hbegec
11) Mrtekin
12) rumar80
13) Mic-Har
14) havsar
15) tommikser
16) antiochia
17) haysat
18) aaciltan
19) Tunaorhun

Çekiliş için çift sayı olmak lazım 20. yi bekliyoruz.

ümitkr

Çift sayı çıkmazsa bana iki kişi çekebilirsiniz :) tek hediye bekler iki hazırlarım :)

Bu arada çizgiliköstebek'in tuzağına dikkat edin, Kelebek 2 diye bir şey yok!  ;D

Ras Al Ghul

hanac

Mrtekin

Admin, override etsin :)

Kalabalık heyecanlı, kapıyı fazla tutamıycaz :)

They drew first blood...

antiochia