Yılbaşı Çekilişi Yapalım mı?

Başlatan ümitkr, 23 Aralık, 2014, 19:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

battlehammer

Çok geç kalındığı için bu yıl olmuyor sanırım demiştim (reddit secret santaya  1 ay önceden başladık mesela) ama madem vazgeçmiyoruz, ben de katılırım.

hbegec

1-hbegec
2-hennessy
3-NIC
4-Nemo
5.tommikser
6.haysat
7.doktor1881
8-aaciltan
9-rumar80
10-battlehammer

son durum... bir de ne kadar bekleyelim dostlar,kim yapacak çekilişi vb. konularda da lütfen yardımcı olun :)

Nemo

Bence cekilisi sen yapmalisin Hayrettin :) Ben derim ki iki gun daha bekleyebiliriz katilmak isteyen daha olursa diye. sizce?
Özel Alfa Ajanı

NIC

Bence cekilisi Infantino yapsin  ;D

Az daha bekleyelim biraz daha taciz edelim katilim artacaktir muhtemelen

battlehammer

İsterseniz adres bilgilerini toplamaya başlayın.

hbegec

Herkes o zaman bana adres bilgilerini atarsa sevinirim ben çekilişi yapayım.Çekiliş sonunda hediye göndereceğiniz kişinin adresini en geç pazartesi günü gönderirim.Hediyeleri de çarşamba-perşembe göndersek herhalde olur :)

alan ford

ben kaçırmışım çok geç olmadıysa beni de ekleyebilirsiniz lakin hediyem de biraz geç gelebilir
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

gamlıbaykuş

Son dakika gelişmesi ile ben de dahil olabilir miyim?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hbegec

Çekilişte son durumumuz alan ford ve gamlıbaykuş'un katılımıyla

1-hbegec  :)
2-hennessy  :)
3-NIC  :)
4-Nemo
5.tommikser
6.haysat
7.doktor1881
8-aaciltan  :)
9-rumar80  :)
10-battlehammer  :)
11-alan ford
12-gamlıbaykuş

Yanlarında smiley bulunan dostlar bana adreslerini ulaştırmış olanlar :) Diğer dostlardan da geç kalmadan adreslerini rica ediyorum.

Nemo

Ben, Mesut abinin kuzgun cizgiromanevini adres olarak verdim. Istanbul'a gittigimde ordan alirim diye. Bana da kim cikarsa bir sekilde ulastiririm :)
Özel Alfa Ajanı

hbegec

1-hbegec  :)
2-hennessy  :)
3-NIC  :)
4-Nemo :)
5.tommikser :)
6.haysat
7.doktor1881 :)
8-aaciltan  :)
9-rumar80  :)
10-battlehammer  :)
11-alan ford :)
12-gamlıbaykuş :)

adreslerini aldıklarım dostları işaretledikten sonra son durum bu.haysat dan adres bekliyorum.yarın çekilişi elektronik ortamda yaptıktan sonra pazartesi günü adresleri özel mesajla göndereceğim dostlar :)

alan ford

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

battlehammer

Hediyem dün elime ulaştı. Daha önce pek okumadığım, alışmadığım, değişik bir deneyim vadediyor. Teşekkür ederim kitaplar için.

Nemo

Ay sonu Istanbul'da olacagim ve hediye kitaplarima kavusacagim. Kargo ulasmis Hayrettin. Cok tesekur ederim :)

Ben de gonderecegim kardesime ( o kendini biliyor:) ay sonu gonderecegim. Gecikme icin ozur dilerim.
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Ben yolladım.  Benimkileri bekliyorum.  Sıkıntı ve acele yok amaç paylaşmak.