Çizgi Roman Okumaları

Başlatan Ras Al Ghul, 30 Aralık, 2014, 20:16:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: pikofarad - 11 Haziran, 2015, 14:09:47
Bu arada "Abdülcanbaz okumaları" yapsak diye birkaç gündür kafamda düşünüyorum.

Pek katılım olacağını zannetmiyorum.  :)

Y:Son Erkek okumalarına bir süre sonra ben de katılırım, önce elimdeki eksik sayıları toparlamalıyım.

pikofarad

Yerli Çizgi roman okuması için aldığım ilk 2 En Kahraman Rıdvan ciltlerim elime ulaştı. :) Her zamanki yeni alınmış kitap, çizgi roman inceleme, koklama ritüelimi yaparken Rıdvan ciltleri kanımı kaynattı. Mutluluğum arttı. Bir an önce okuyacağım. Şöyle bir göz gezdirdim de valla çok meraktayım.

pikofarad

Y: Son Erkek'te okumayı yarıladım. 5. cilt bitti.

Frankofon okumalarında Rintintin'i okudum, bitirdim. Güzel eğlenceli bir albüm. Yorumlarımı yazacağım.

Araya okuma etkinliğinden farklı olarak bir kaç çizgi roman daha girdi Orbitallere ve Rıdvan'a başlamadım henüz. Ama sırada Önce Orbitaller sonra 2 tane Rıdvan olacak.

Bu arada katılımın artmasını bekliyorum. Aklında farklı okuma etkinliği fikri olanlar varsa yazabilirsiniz çok da güzel olur. Sonuçta sürekli okuyoruz değil mi? :)

rumar80

Tetikçi'ye başladım. İlk cilt bitti. Dördünü de tamamlayınca yazacağım.

Green lantern Corps Emerald Eclipse'e başladım. Green Lantern yazılarımla dönüyorum.

darkwood

Son erkek 9 bitti. 10. final sayısını bu hafta okumayı planlıyorum.
Frankofon Buddy ler ve Efsane 2 bitti. Orbitaller sırada..
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Haftasonu Ken Parker- Boston ve Scalped 4. cildi okudum. Ken Parker'ı karakterlerin değişikliğine ve çeşitliliğine rağmen beklediğim kadar beğenemedim.

Scalped ise şimdiye kadar ki en iyi ciltti. Müthiş bir çizgi roman.
Crom! Ölüleri Say...

pikofarad

Rıdvanları henüz okumadım ama araya Tübitak - Saklı Düşman gibi çok şaheser bir çizgi romanı sıkıştırdım. Daha önce neden okumadım diye hayıflandım. Okurken inanılmaz keyif aldım. Çizimler bana göre müthiş. Detaylar harika. Öyle bir göz atıp geçilecek cinsen kesinlikle değil. İyi incelenmesi gerekiyor ve ben bütün bir cildi öyle okudum. Çok güzel detaylar buldum. :)

Bu cildi okumanızı öneriyorum. Saklı Düşman 2 acaba ne zaman çıkacak güncel bir bilgi var mı?