Superior Iron Man

Başlatan dean, 04 Ocak, 2015, 02:25:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Iron Man, Marvel Now dönemi sonrası 1. sayıdan başladı. Tabi Superior Iron Man'e giden yol Avengers & X-Men: AXIS event'ın dan geçiyor. Oradaki olan olaylar spolier : Scarlet Witch'in yaptığı büyü ile bazı karakterlerin kişilikleri değişiyor. Tony Stark'ta bunlardan biri. Iron Man karakterini ciddi anlamda değiştiriyor.

Bu serinin göze çarpan en önemli olayları tabi ki yaratıcı ekibin değişmiş olması. Serinin Yazarı Tom Tayler, çizeri ise Yıldıray Çınar(kendisini tebrik ediyorum. Umarım her şey çok iyi gelişir.)

Tony Stark'ı yeni seride San Francisco'da göreceğiz. Hem kendisini hemde şehri nasıl değiştirdiğine tanıklık edeceğiz. Açıkçası New York'tan uzaklaşma fikrini çok doğru ve güzel bulduğumu belirtmek durumundayım. Hem yaratıcı ekibe hem de okuyucuya taze şeyler sunma adına önemli bir gelişme.

Serinin şu ana kadar 3 sayısı çıkmış bulunmakta. Gelişmeleri buradan iletmeye çalışacağım.

hennessy

İkinci fasikülü aldım ama inceleme fırsatım olmadı. Sevgili Dean dediği gibi yeniden ve değişik bir ortamda yaratılmış Iron Man. Her daim söylerim sevmediğim bir karakterdir. Ama Yıldıray sayesinde okumaya başladım. Çizimleri çok hoşuma gitti. İnşallah seri istediği gibi gider.

Ayrıca Stark'ın kostüm giyme değişime uğramış ve bence güzel olmuş

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

gamlıbaykuş

Murat abi , ilk 9 sayının tamamını Yıldıray Çınar mı çizdi şimdi?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hennessy

Alıntı yapılan: gamlıbaykuş - 29 Mayıs, 2015, 22:15:00
Murat abi , ilk 9 sayının tamamını Yıldıray Çınar mı çizdi şimdi?

Hayır arada biir çizer daha var ama ağırlık Yıldıray kardeşimin

hennessy

hennessy