Cowboy Bebop

Başlatan Ahmet Oktay, 13 Ocak, 2015, 12:06:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

ilk iki bölümünü forumdan etkilenerek şimdi seyrettim Müzikleri dışında hiç beğenmedim Ama bu kadar insan yanılmaz 8-10 bölüm daha sanş verip seyredeceğim yine de sarmazsa yarıda bırakacağım Bende animeyi 0rjinal dili japonca seyretme tarafındayım

Ahmet Oktay

İlerleyen bölümler daha iyi. Ben şimdilik beklemedeyim, ingilizce seslendirmesi olan bölümler geldikçe izleyeceğim, kararlıyım ;D

emre ozdamarlar

Cowboy Bebop'ta olaylar 5. bölumden sonra kopar. Oraya kadar dayanin, 5. bölum sarmazsa devam etmeye gerek yok.

doktor1881

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 22 Ocak, 2015, 10:28:27
Cowboy Bebop'ta olaylar 5. bölumden sonra kopar. Oraya kadar dayanin, 5. bölum sarmazsa devam etmeye gerek yok.
çok teşekkürler

Mrtekin

Doktor, bence de, dayan biraz, çok şahanedir, dayandığına değecek bence de.

They drew first blood...

Ahmet Oktay

15. bölümü izledim. Bu bölümde ana karakterlerden Faye Valentine'ın geçmişi hakkında birşeyler öğreniyoruz, yada öğrenemiyoruz mu desem :)

hanac

Keşke bir yayınevi bunun mangasını yayınlasa.

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: hanac - 24 Ocak, 2015, 20:54:28
Keşke bir yayınevi bunun mangasını yayınlasa.

Çok da değil 5 ciltmiş toplam. Akılçelen bir güzellik yapsa da yayınlasa :)

Nightrain

Sadece Cowboy Bebop değil. Akira ve Oldboy'da yayınlanmalı.

Akira 6 cilt, Oldboy 8 cilt.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Ahmet Oktay

Aylarca bekledim, İngilizce seslendirmeli bölümler yayınlanmadı bende daha fazla dayanamayıp kalan bölümleri orijinal seslendirme ile izlemeye başladım.
23. bölümü az önce bitirdim. Japonların yaptığı animasyonları, onların kendilerine has bilim-kurgularını neden bu kadar çok sevdiğimi tekrar anladım. Kurgusunu çok beğendim bu bölümün.

Mrtekin

They drew first blood...

darbove

Alıntı yapılan: Mrtekin - 30 Kasım, 2018, 23:23:32
Çok güzel bir haber geldi. Sevenlerine duyurulur.

https://kayiprihtim.com/haberler/anime-cizgi/netflixin-bir-sonraki-live-action-hedefi-belli-oldu-cowboy-bebop/amp/
Böyle bir kült yapımı live action yapmaya çalışmak death note faciasından sonra hiç ilgimi çekmiyor. Benim için güzel bir haber olmadığı kesin. :D
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.