Supergirl

Başlatan dean, 13 Ocak, 2015, 13:32:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Ben fragmanı beğendim.

rumar80

Bana ergen işi gibi geldi. Bir de nedir o herkes Supergirl'ün gizli kimliğini hemen öğrendi.
Ben almayayım.

hennessy

Dizi yayınlanmış. Yarın izler yorum yaparız ama pek ümitli değilim :) UGH!

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Alıntı yapılan: hennessy - 22 Mayıs, 2015, 22:54:50
Dizi yayınlanmış. Yarın izler yorum yaparız ama pek ümitli değilim :) UGH!

Sızdı deniyor ama büyük ihtimalle olumsuz yorumlardan sonra CBS bilerek sızdırmıştır. Yorumlara bakıp düzeltebilecek kısımları düzelteceklerdir önümüzdeki bölümler için fazla geç olmadan.

Animvader

-------------SPOILER-----------

Pilot bölümü izledim.Fragmanı izleyince sanki bir kaç bölümden sahnelerden oluşmuş gibi gelmişti bana, halbuki hepsi pilot bölümdenmiş.Bu yüzden bende bir pilot bölüm için olaylar fazla hızlı gelişiyor izlenimi bıraktı.

Ton olarak Man of Steel ile alakası yok, Flash'a yakın, renkli, optimist bir tonu var dizinin.Fragmandan edindiğim ergen dizisi izlenimim, bölümün genelinde korktuğum kadar yoğun değil.Yan karakterler olsun, kötüler olsun Superman mitosundan seçilmiş olmaları güzel olmuş, eskinin superman dizileri gibi temeli çizgiromanda olmayan karakterler görmeyeceğiz gibi duruyor.

Ben yine de çıktığı zaman izlemeyi düşünmüyorum, çünkü kanalın iptal etmeye yakın duracağı bir dizi olacaktır, belki kadın kahraman ve feminist yaklaşımlarıyla reyting toplayabilir.

Supergirl'ın kankası rolünde Winn dediği de bildiğimiz Winslow Schott yani Toyman imiş, ayrıca yine Hank Henshaw namı diğer Cyborg Superman de dizide şimdilik iyi karakterler arasında, ileride villian olmaya evrilecekler mi merak ettim.

Jimmy Olsen ise korktuğum gibi; zenci kaslı, uzun boylu fiziği ve beyaz dişleriyle bir gülümsediği ilk sahnesi var o dakika kapatacaktım ya neyse dedim...

hennessy

Bu ne ya. Banka soygununa gidiyor mermiler sekiyor kızımız terminatör edasında muahahahaha

Ay ben Supergirl hepiniz anlayın bunu ben woman'ım Ay bunu birileri bilmeli muhahahahha

Kardeşi Nick Fury olmak istemiş ama olamamış. Acı yok kızım sen bize lazımsın. Düne kadar böyle değildi ama ne yaparsın iş iştir.

Yok olmamış böyle gider ise yakında iptal olur ikinci bölümü inşallah daha mantıklıdır.

Ergen dizisi yapacağınız biraz Mahmud'un çizdiği Supergirl okusa idiniz.

UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

@Serhan

Bence gayet güzel olmuş. İlk bölüm olarak yani.
Hoşuma gitti açıkçası..

Hayal Kahvem

Pulluk

Calista Flockhart'ın karakteri ile 2 metrelik siyahi Jimmy Olsen'a pek ısınamadım ama bunların dışında tahminimden çok daha iyi bir pilot bölüm olmuş. Ayrıca 1-2 yerde efektlerde sıkıntı vardı ama onları da 6 ay sonraki gerçek gösterim tarihine kadar geliştirirler diye tahmin ediyorum.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

doktor1881

Bu tür dizileri çok sevmeme rağmen olmamış.Oyunculuklar zayıf .1990 larda yapılmış kötü filmlere benziyor.Seyretmeye devam edeceğim ama uzun soluklu bir dizi olmayacak gibi duruyor

Harun Ça

Red Tornado için ne diyorsunuz ?

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 20 Eylül, 2015, 01:33:44
Red Tornado için ne diyorsunuz ?

Son 3 saattir şoktayim. Kendime gelemedim. Ben hayatımda böyle bir göz işkencesi yaşamadım. Ben bundan çok daha iyi tasarlanan onlarca power rangers kötüsü gördüm.  2015 yılında, son derece kaliteli süper kahraman ürünleri çıkarken,  red tornado'yu böyle tasarlamak kelimenin tam manasıyla ayıptır. Sonra ben hep dc eleştiren adam oluyorum ama yani bunun kabul edilebilir tarafı yok. CBS gibi bir kanal nasıl böyle bir dizi yapıyor anlayamıyorum. Dizinin yaratıcı ekibi böyle tasarlanmış bir karaktere nasıl onay verir idrak edemiyorum. Ben esas şuna üzülüyorum.  Ben bu diziyi izlemek zorundayım. Takıntılı bir insanım. Bütün çizgi roman uyarlamalarini izliyorum. Bu dizi yüzünden nefret ederek izleyeceğim iki dizim oldu. Biri Gotham diğeri de bu Supergirl.

Nightrain

Bu ne be! Anaokul müsameresine mi çıkacakmış?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Film olsa CGI ile düzeltirler diyecem de... hakketen bu ne ya Vision çakması yapacam derken ne hale getirmişler.

xmenac

Çizgi romandakine benzer bir robot görünümü olması için kask kullanılsa daha iyi olabilirmiş ama kostüm genel anlamda başarılı.