12 Monkeys - TV Series

Başlatan Ahmet Oktay, 19 Ocak, 2015, 23:04:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

Dün gelen 5.bölümde Gece odasına ulaşıldı ve virüsün kaynağı anlaşıldı(Anladığım kadarıyla gelecekten gelen zaman yolcuları virüsün kaynağı Ne paradoks ama)Bu arada Jennifer Cole'a abayı fena yakmış

kalidor

İlk 2 bölümü izledikten sonra filmi yeniden izledim. Tabii bariz farklar var. diziyi genel olarak beğendim ve devam edeceğim ama film gerçekten muazzam. Zaman yolculuğu konusunda tatmin edici bir film.
Crom! Ölüleri Say...

doktor1881

6.bölüm Dr Railly (Cassie)nın çok önemli bir birey olduğunu ,zaman uzay çizelgesinin çok kırılgan olduğunu,bir şahitin varlğını ortaya çıkardı Ayrıca çok sıkıcı bir bölümde olduğunu ortaya çıkardı

Ahmet Oktay

5. ve 6. bölümleri izledim bugün. 5. bölümde gece odasına ulaşıldı, 6. bölümde ise Cole'un günümüze geldiğinde  yaptığı en ufak bir hareketin geleceği nasıl değiştirebileceğini gördük. Ve evet Jennifer Cole'a abayı fena yakmış, Jennifer karakterini canlandıran aktrisin oyunculuğunu da çok beğendim.

Ahmet Oktay

7. bölümde Cole, Cassie & Aaron virüsü Çeçenistan'da yayılmadan önce engellemek için Truva Operasyonuyla ilgili detayları öğrenmeye çalışıyorlar. Öğrendiklerinde ise iş işten geçmiş oluyor.

doktor1881

Bu bölümden anladığım bir zamanda salgın önlendi bir zamanda ise salgın başlandı ??? ???

doktor1881

8.bölümde tempo iyice düştü,yerlerde sürünüyor.2043 de şimdi de Albay Foster ve ekibi ortaya çıktı ,onlar salgını aşıyla önlemeye çalışıyorlar.2017 de ise salgın tüm hızıyla yayılmaya başladı

dean

Dizi ikinci sezon onayını aldı. Artık böylece benim izleyeceğim de kesinleşmiş oldu.

doktor1881

Alıntı yapılan: dean - 12 Mart, 2015, 21:55:32
  Dizi ikinci sezon onayını aldı. Artık böylece benim izleyeceğim de kesinleşmiş oldu.
Güzel dizi seyrediyoruz ama çok ahım şahımda değil ;D ;D

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 12 Mart, 2015, 22:28:19
Güzel dizi seyrediyoruz ama çok ahım şahımda değil ;D ;D

Maalesef syf kanalı Battlestar Galactica seviyesine bir daha hiçbir zaman çıkamadı.

doktor1881

Battlestar Galactica bir efsane idi.Vaktim olsa keşke bir tekrar daha yapardım

doktor1881

Bölüm:9 Tempo iyice düştü Bölüm Notu:5/10

Nükleer çekirdek kavgası...  2015-2017-2041-2043 arası geçişler vs.

doktor1881

Demek ki ben bu işten anlamıyorum ;D ;D Nedeni aşağıdaki yazı;

SyFy kanalı, 12 Monkeys dizisi için ikinci sezon onayını verdi.

12 Monkeys serisi, 1,5 milyon toplam izleyici ile, en son bölüm ( 6 Mart Cuma) önce dört hafta boyunca % 6 artış göstererek büyük bir başarıya imza atmış durumda.

Dave Howe, Syfy Başkanı söyledi: "Biz kesinlikle 12 Monkeys'i devam ettirmede kararlıyız ve seri ikinci sezon onayı almıştır. Diziye övgü olağanüstü bir seviyeye ulaşmış durumda ve seyirciler tarafından oldukça etkilendim"

Başkan ve İçerik Şefi olan  Jeff Wachtel, 12 Monkeys her aşamada beklentileri aşarak büyük bir seviyeye ulaştı" diye ekledi. Bu yaratıcı büyük bir ilk sezon geçirdi ve özel bir kitleye hitap ediyor. Diziyi görmek için sabırsızlanıyorum

Pulluk

Diziyi seviyorum ama yıllarca sürecek bir hikaye yapısına sahip olduğunu düşünmüyorum. Bence tek sezonluk olmalıydı ama 2. sezon gelecekse de final sezonu olsun da bir şeyi de tadı kaçmadan noktalayabilelim.
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ahmet Oktay

8. ve 9. bölümleri izledim. Doktorun da dediği gibi tempo düştü, işler sarpa sarıyor. 2017, 2041, 2043 arasında gidip geliyor dizi. 9. bölümde Jennifer da döndü, gerçi kısa bi süre göründü.

Alıntı yapılan: BulentT - 16 Mart, 2015, 08:49:01
Diziyi seviyorum ama yıllarca sürecek bir hikaye yapısına sahip olduğunu düşünmüyorum. Bence tek sezonluk olmalıydı ama 2. sezon gelecekse de final sezonu olsun da bir şeyi de tadı kaçmadan noktalayabilelim.

Katılıyorum, 1 yada 2 sezon ideal bu hikayeye. Tadında kalmalı kesinlikle.