Titans

Başlatan dean, 02 Şubat, 2015, 20:28:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Gün geçmiyor ki Dc bir çizgi romanını daha dizi yapmasın. Bu seferde sıra Teen Titans'a geldi. Dizi TNT kanalında yayınlanacak. Kanal dizi için pilot bölüm siparişini verdi. Yazarları ise Akiva Goldsman ve Marc Haimes. Pilot'u 2016 civarı bekleyebiliriz. Dizideki ekipte aşağıda ki isimlerin olması bekleniyor.

Nightwing;

Barbara Gordon(Oracle);

Hawk and Dove;

Raven;

Starfire;

Gambit

DC salak salak dizilerle ugrasacagi yerde sinema sektorune agirlik versin

marvel in her filmi ezip geciyor DC yapimlarini

Animvader

Aslında ezdiğini söylemek yanlış olur çünkü ikisi daha yarışa girmediler.Kaldı ki Dc Nolan'ın Batman üçlemesiyle iyi bir gişe başarısı yaptı.Man of Steel'i de Iron man 1 gibi düşünmek lazım sinema evrenine giriş filmi.

Batman v Superman ve diğer filmler gelmeye başladıktan sonra tam bir karşılaştırma yapabiliriz.

Tv dizileriyse heralde Flash haricinde filmlerde çok da kullanmayı düşünmedikleri karakterler üzerinden ilerliyor ve en azından geniş karakter yelpazesini görme şansına sahip oluyoruz.

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 03 Şubat, 2015, 16:07:31
Aslında ezdiğini söylemek yanlış olur çünkü ikisi daha yarışa girmediler.

Yarışa giremeyen Dc oldu. Marvel çoktan yarışı kazandı da keyfini sürüyor. Dc şu anda Marvel'ın izini arayıp bulma peşinde sadece. Bütün karakterleri bir filme tıkıştırmaya çalışırken tökezlemezler umarım.

Animvader

İşte burda ana etken Nolan'ın üçlemesi.Dc onun bitmesini bekledi çünkü o oluşturulan evrene süper güçleri, uzaylıları, tanrıları sokamazlardı diye düşünüyorum.Her ne kadar film sayısı olarak Marvel'ın çok gerilerinde kalsa da gişe başarısı olarak altta kaldığını söyleyemeyiz.

Benim en büyük çekincem Dc'nin Man of Steel de dahil filmlerindeki fazla ciddi ve karanlık hava.Marvel'daki o yer yer olan espri,şaka,sempatik karakterler gibi unsurları göremedik.Seyircinin de bunlara tav olduğu ortada.Umarım ikisinin arasını tutturamayıp yine bir Batman & Robin faciası yaşamayız.

dean

TNT diziden vazgeçmiş.

doktor1881

Sanki daha iyi dizi buldular da ::) ::) ::)

dean

Alıntı yapılan: doktor1881 - 07 Ocak, 2016, 20:55:21
Sanki daha iyi dizi buldular da ::) ::) ::)

Aynen öyle. Sanki ellerinde Game of Thrones felan var. Doğru düzgün yapılan bir Teen Titans dizisi kanal için çok büyük bir hit yapıma dönüşebilirdi.

dean

En son gelen bilgiler sonrası dizi iptal oldu demiştik. Evet halen iptal. TNT böyle bir dizi yapmayacak. Geoff Johns'un açıklamalarına göre TNT bundan vazgeçmiş olabilir ama DC vazgeçmemiş. Geoff Johns, Teen Titans ile ilgili önemli planlarının olduğunu açıkladı. Dizinin iptali ardından bu planlar filmde olabilir tabi ki. Bu ihtimalde akla eski bir dedikoduyu getirdi. 2020 yılındaki solo Cyborg filmi Teen Titans filmine dönüşebilir.

Nightrain

Bence de Cyborf filmi yerine Teen Titans filmi daha mantıklı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

xmenac

New 52 sonrası Justice League'de Jonn Jonnz'un yerine Cyborg'un gelmesini hiç anlayamamıştım. Gerek takım içindeki uyum olsun gerekse karakterin kendi hikaye potansiyeli olsun Jonn çok daha idealdi.

Haliyle Cyborg filmi yerine Titans filmini tercih ederim ben de. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 04 Şubat, 2016, 13:55:51
New 52 sonrası Justice League'de Jonn Jonnz'un yerine Cyborg'un gelmesini hiç anlayamamıştım. Gerek takım içindeki uyum olsun gerekse karakterin kendi hikaye potansiyeli olsun Jonn çok daha idealdi.

Haliyle Cyborg filmi yerine Titans filmini tercih ederim ben de. :)

Bende Martian Manhunter'ı Cyborg'e tercih ederim. DC'nin böyle bir karar almasında bence iki temel unsur yatıyor. Birincisi Public Relations. Justice League'in ana kadrosundaki herkes beyaz. Siyahi bir karakteri ana yediliye sokarak diversity'i sağladılar. İkinci unsursa işin teknoloji kısmı. Justice League'in ana kadrosunda teknoloji ile ilgili karakter yok. (Yani Bruce ve Barry anlıyorlar ama onların anlaması sadece kendilerine yetiyor. Bahsettiğim teknolojiden anlama onların çok üzerinde.) Teknoloji ile bu kadar içli dışlı olan Cyborg varken üstelik Cyborg siyahiyken bir taşla iki kuş vurdular. Tabi arada ekibin görece en ünsüz karakteri Martian Manhunter kaynadı.

dean

Dizi projesi tekrar gündeme geldi. Projenin arkasında The CW ekibi olacak.

Nightrain

Raven yada Starfire zenci olacak kesin.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Dizinin ilk sezonu 13 bölüm olacak.