Titans

Başlatan dean, 02 Şubat, 2015, 20:28:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Alıntı yapılan: Nightrain - 25 Nisan, 2017, 21:20:07
Raven yada Starfire zenci olacak kesin.

Tebrikler doğru tahmin  ;D Geçtiğimiz günlerde Anna Diop, Starfire olarak açıklandı.

dean

Dick Grayson'da belli oldu. Karakteri Brenton Thwaites canlandıracak.

Animvader

Starfire'ın zenci olmasına çok takılmadım ama çizgiromanda güzelliği ve seksapalitesiyle bilinen bir karakter için pek de uygun bir cast olmuşa benzemiyor.  :)

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 01 Eylül, 2017, 14:54:02
Starfire'ın zenci olmasına çok takılmadım ama çizgiromanda güzelliği ve seksapalitesiyle bilinen bir karakter için pek de uygun bir cast olmuşa benzemiyor.  :)

Bende ırk mevzusuna takılmadım. Ben de yaşına takıldım. Anna Diop, 29 yaşında. Dizi geldiğinde otuz yaşında olacak. Brenton Thwaites'de 28 yaşında ama daha genç duruyor.

dean

Robin'den ilk görsel.

Nightrain

Güzel duruyor sanki. Kostümler dandik CW dizilerinde ki gibi olmaz inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Kostum gayet güzel ve çizgiromanlara sadık duruyor da oynayan aktörün yaşı dolayısıyla Robin kıyafeti giymiş Nightwing gibi duruyor.

hennessy

Hawk & Dove'un kostümlü resmi yayınlandı

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Robin'de iyiydi, bunlarda öyle. Asıl merak ettiklerim; Beast Boy ve Starfire

dean

Dizide Doom Patrol'de yer alacakmış.

Nightrain

Evet. Hatta Doom Patrol'un olduğu 5.bölümün senaryosunu Geoff Johns yazdı.

Nightrain

Dizide; Dick Grayson isimli, Tim Drake görünümlü, hal ve hareketleri Jason Todd olan bir Robin var. Normalde Dick Grayson insan öldürmez ama burada acımıyor maşallah. Starfire ve Beastboy ise kepazelik!

https://www.youtube.com/watch?v=QIYzdBAxcM8

Dick dövdüğü adamlara böyle davranıyorsa, Jason kim bilir neler yapıyordur. Ki dizinin 1 bölümünde Jason'da gözükecek.

pizagor

Starfire büyük hayal kırıklığı hakikaten  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Animvader

Çizgi romanda okumadım ama Robin sanki Grayson olarak ajan olmuş hali gibi silah kullanması falan. Starfire'ın böyle olacağı cast ile belli olmuştu zaten ya.

dean

İlk bölümü izledim. Orta karar bir dizi. Titans elektriği zaten yok. Belki ekip bir araya gelince bi'şeyler olur. Şimdilik herhangi vasat bir dizi.