Adam Wild

Başlatan Nemo, 05 Şubat, 2015, 11:08:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: -brendon- - 22 Mayıs, 2015, 14:06:42
Yeni seriler elbet ciksin ama önce brendon tamamlansin ki yeni serilere bakalim yarim kalmasin.30 lira etiket fiyatinada olur dendi ama ses yok

Sevgili Brendon,
şu anda kapalı devre Nathan üzerinde uğraşıyoruz. Brendon'a daha var; günü geldiğinde bir şey yaparız ya da en azından yapmaya uğraşırız.

Çizgi Düşler olarak derdimiz sürekli daha fazla ÇR basabilmekti ve hep de öyle kalacak gibi görünüyor. Serileri tamamlayabilmek güzel bir şey, ama bizim olmazsa olmaz önceliğimiz değil. Çünkü her ÇR satacak diye bir şey yok, keşke olsa, ama yok. Satılmadığı veya bir başka deyişle ÇR okurlarının sevmediği serilerde ısrarcı olmak, sence ne kadar mantıklı. Ya da düzenli satıyor diye ömrümüzün sonuna kadar Teks, Zagor, Batman veya Örümcek Adam mı okuyalım?

Yılda iki üç yeni seri denemeden, yeni serüvenlere bir göz atmadan ömür mü geçer? Adam Wild'a başlayalım, zorlarız, olmazsa Lucas'a geçeriz, olmadı yeni Vertigoları deneriz. Elbet hep birlikte sevebileceğimiz yeni isimler yeni kahramanlara denk geleceğiz... Üstelik bizim beceremediğimizi belki yıllar sonra başka yayınevleri başarır ve yarım kalmış serileri tamamlayıverirler...

Bu, her şeyi parmaklayıp yarıda bırakacağımız anlamına gelmez, ama yeni şeyleri sürekli denemek lazım; en kötü üç beş sayı okuruz.
Hep defansta mı kalacağız; şöyle bir Sabri Reis gibi Gökhan Gönül gibi kanattan akıp arada sol ayakla kaleye şut çekmeyecek miyiz?

Sakızlı Ohannes Paşa

Ben destekliyorum ve alacağım. Memnun kalırsınız umarım.

sefik

Gayet guzele benziyor , ben alirim .

Draka

Açıkcası benim ilgimi en az çeken Fumetti. Manfredi'nin diğer serisi Coney Island daha ilgi çekici duruyor. Ama yine de hem yeni Fumetti merakı hem destek amaçlı alırız Adamıda.

Nemo

9- Genc Aslanlar

Ingiliz demiryolu sirketi, islerine yerli ayaklanmasi sonucu ara vermek zorunda kalir. Yerliler, insan yiyen dev aslanlardan korkmaktadir. Lady Winter, bu tehdite karsilik Adam'dan yardim ister. Bakalim Wild, ezeli dusmanlarindan biri olan Lady Winter'a yardim edecek midir?

Özel Alfa Ajanı

Mrtekin

Bu konu bana, başrollerinde Val Kilmer ve Michael Douglas'ın oynadığı, 1996 yapım tarihli muhteşem bir film olan,

Hayalet ve Karanlık'ı (insan etine alışmış aslanların adları) hatırlattı.

http://m.imdb.com/title/tt0116409/

Tavsiye ederim, çok iyi filmdir...

Konu da esasen gerçek bir hikayeden alınma; buradan buyrun:

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Tsavo_Man-Eaters
They drew first blood...

rumar80

Seyretmistim. Gerçekten güzel filmdir.

Nemo

10- Mombasa Geceleri

Adam ve Amina, Mombasa'daki Victoria tavernasinda olayli bir gece gecirirler. Kavgayi cikaranlar ingiliz denizcilerdir. Denizciler, Adam'dan hirslarini alamazlar. Sahneye ise Adam'in ezeli dusmanlarindan Frankie Frost cikacaktir.

Özel Alfa Ajanı

Ralph

Bsılması durumunda Manfredi'nin hatrına alırım ancak beni çok cezbetmedi konu...

Nemo

14- Hayvanat bahcesinde Olay

Ender gorulen bir beyaz Kaplan, Londra'daki hayvanat bahcesinden kacar. Adam ve Amina, kaplan'in pesine takilan avcilardan once onu bulmak zorundadir.

Yazan: Gianfranco Manfredi

Cizen: Darko Perovic, Luca Casalanguida ve Marcello Mangiantini

Kapak: Darko Perovic

Özel Alfa Ajanı

doktor1881

Bu seri bizim ülkemizde yayınlanmaz İtalyanca mı öğrensek acaba ??? ???

Nemo

15- Insanlar ve Yaban Domuzlari

Cizen: Paolo Raffelli

Adam Wild, eski dostlarindan birini ziyaret etmek icin Ingiltere'nin kirsal bolgesine gider. Dostu, Royal Geographical Society'nin yeni baskan adaylarindan biridir. Fakat secilmek icin yaban domuzu av yarismasini kazanmak zorundadir.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

21- Olumsuz Medusa

Cizen: Antonio Lucchi

Dostumuz bu kez 40 yil sonraki Londra'ya gidiyor ve orda Medusa ile mucadele ediyor.

Özel Alfa Ajanı

Nemo

22- Zulu

Henuz 15 yasindayken ilk kez Afrika'ya giden dostumuzun Zulularla yasadigi macera.

Cizen: Ibraim Roberson

Özel Alfa Ajanı

Nemo

24- Yeni Yuzyil'in safagi

Cizen: Sinisa Radovic

Lady Winter, kahraminizi hain olarak suclar. Adam'in kendini temize cikarmasi gereklidir.

Özel Alfa Ajanı