Çizgi Roman Yolculuğu Youtube Kanalı

Başlatan Chuck, 05 Şubat, 2015, 19:48:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikopol

Selcuk Oren'li Yildiray Cinar'li bolumleri izledim; Oner Bey ve ekibi bu seri ile gercekten muazzam bir is yapmaktalar, efsane olma yolunda ilerliyor. 20 sene once boyle bir seri yapildigini, diyelim o zamanlar Galip Tekin'le, Oguz Aral'la, Ergun Gunduz'le, Nuri Kurtcebe'yle, Turhan Selcuk'la, Suat Yalaz'la roportajlar yapildigini ve bizim bugun bunlari izleyebildigimizi hayal edin.

Ralph

Emrah Ablak'lı ve Devrim Kunter'Li bölümü izledim. Gerçekten harika bir iş çıkarmışlar. Bu arada Emrah Ablak'ın söyledikleri çok hoşuma gitti. Özellikle de "Ortadoğu ülkeleri hariç tüm ülkelerde şu vardır: Okumak, yazmak ve çizmek. Maalesef bizde sadece okuma-yazma var." cümlesi çok güzel bir özetti. Çizgi roman deyip geçmeyin, gerçekten çizgi roman okumamak, kitap okumamak kadar büyük bir sorun. Hayal etmeyi ve yaratıcı olmayı tetikleyen muhakkak var olması gereken bir olgu çizgi roman. Kitap nasıl cehaleti alıyorsa çizgi roman ve çizgiler de hayalgücünü geliştiriyor.

Gelişmiş ülkelerin hepsinde çizgi romanların popüler olması bunun bir kanıtı olsa gerek.

Hayal Kahvem

Yeni keşfettim Çizgi Roman Yolculuğu videolarını. Gerçekten tebrik etmek lazım. Harika olmuş. Ve  ne  muhteşem her biri...  Nasıl özel ve güzel  insanlar... İyi ki varlar.