Spider-Man: Homecoming (2017) - Phase 3/16

Başlatan dean, 13 Şubat, 2015, 01:45:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Yönetmen olarak herkes Drew Goddard isminden emindi ama demek bazı işler değişmiş. Filmin yönetmenliği ile ilgili aşağıdaki beş isim ortaya atıldı;

- Jonathan Levine (50/50, Warm Bodies)
- Theodore Melfi (St. Vincent)
- Jared Hess (Napoleon Dynamite, Don Verdean ve Gentlemen Broncos)
- John Francis Daley ve Jonathan Goldstein ikilisi (Vacation)
- Jason Moore (Pitch Perfect)

dean

Gelen haberlere göre yeni Spider-Man %99 olarak Asa Butterfield. Resmi açıklama bekleniyor.

Pulluk

Topraktan yetiştirip 15-20 sene kullanırlar artık... ;D
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

dean

Bir, iki gün önce son deneme çekimleri yapıldı. Son deneme çekimleri altı oyuncu ile yapıldı.

Bu isimlerin içinden Asa Butterfield ve Tom Holland daha ön planda. Ama rüzgar Asa'nın arkasında gibi şu an.
Hafta içinde bile açıklayabilirler artık.

Chuck

Alıntı yapılan: dean - 02 Haziran, 2015, 16:20:39
Bir, iki gün önce son deneme çekimleri yapıldı. Son deneme çekimleri altı oyuncu ile yapıldı.

Bu isimlerin içinden Asa Butterfield ve Tom Holland daha ön planda. Ama rüzgar Asa'nın arkasında gibi şu an.
Hafta içinde bile açıklayabilirler artık.

Butterfield'ı Ender's Game filminde izleyip beğenmiştim. Umarım o seçilir.
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

dean

Ben son zamanlarda casting'inin bu kadar karıştığı bir karakter görmedim. Sony ve Marvel anlaşması gerçekleştikten sonra inanılmaz sayıda genç oyuncu deneme çekimi yapıldı. Çok fazla dedikodu çıktı. Burada hepsine yer vermedim. Sadece daha önemli olanları yazdım. Son gelinen noktada iki oyuncunun adı kaldı. Bunlar Tom Holland ve Charlie Rowe.

Asa Butterfield'ın yarıştan koptuğu söyleniyor. Bir ara neredeyse kesin gibiyken yarıştan kopmasının sebebi de Umberto Gonzalez'in iddaasına göre Asa Butterfield'ın Spider-Man olması ile ilgili Reddit'te yaptığı yorum. Gerçek sebep bu ise Marvel ve Sony çok büyük bir hata yapar. Butterfield'ın kendi boyu ile ilgili yaptığı bu yorum bu derece hassas noktadaki Spider-Man'in sinemada ki geleceğini etkilememesi lazım. Butterfield büyük bütçeli filmlere alışkın, oyunculuğu iyi ve karakteri oldukça iyi yansıtabilecek bir isim. Sebep sırf bu ise diyecek hiç bir şey bulamıyorum.

Bu garip casting süreci artık ağır ağır son bulmak üzere ama. Çünkü Civil War'daki Spider-Man sahneleri Temmuz ayı içerisinde çekilmeye başlanacak. Bu da demektir artık bu ay içinde yeni Spider-Man açıklanacaktır.

dean

Spider-Man resmi olarak belli oldu: Tom Holland

dean

Filmin yönetmeni de açıklandı. Clown ve Cop Car filmlerinin yönetmeni Jon Watts yönetmenlik koltuğuna oturacak.

Ras Al Ghul

Alıntı yapılan: dean - 23 Haziran, 2015, 20:12:50

La bu ne?

Asa vardı yok dediniz, Dylan vardı yok dediniz, Logan'a da yok dediniz.
Buna kaldık bari oyunculuğu iyi olsa.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: dean - 23 Haziran, 2015, 20:12:50

Oyunculuğu fena değilse rolü kotarabilir gibime geliyor. Hayırlı olsun, umarım her anlamda güzel bir film olur.

Animvader

Ben beğendim bu seçimi açıkçası.Diğer isimler çok bebek suratlı, Justin Bieberımsı duruyordu  ;D.Bu eleman daha bir Peter Parker gibi.

Pulluk

NTV şimdi düzeltmiş ama yarım saat öncesine kadar haberi aşağıdaki şekilde veriyordu.  ;D

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Ras Al Ghul

Endru Garfild çok iyi oynadı bence

dean

Marisa Tomei yeni May Hala olarak açıklandı.