Spider-Man: Homecoming (2017) - Phase 3/16

Başlatan dean, 13 Şubat, 2015, 01:45:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Animvader

Milf... aman şey yani May Hala   :D biraz şu en son çıkan animasyon serisindekine benziyor, daha gençti orada da.

Nightrain

Yenge de yenge hani. Erik gibi kutur kutur. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

pizagor

Şu sıralar insanımızda görüldüğü üzere bir libido artışı söz konusu :) :) :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

Ramazan ramazan, tövbe tövbe.

Animvader

Ben iftardan sonra yazdım, sıkıntı yok ;D

dean

Alıntı yapılan: Animvader - 09 Temmuz, 2015, 16:22:02
Ben iftardan sonra yazdım, sıkıntı yok ;D

;D ;D ;D bu iyiydi işte. Neyse bende oruç tutmuyorum zaten :)

Ras Al Ghul

Genç spider man'e genç yenge normal ::)

dean

dean

Bence bariz bir şekilde hata olan yönetmen Jon Watts seçiminden sonra yazar konusunda da ilginç seçimler geldi. Filmin yazar ikilisi Jonathan M. Goldstein ve John Francis Daley olarak açıklandı. İkilinin Horrible Bosses 1-2, The Incredible Burt Wonderstone filmlerini yazdığını, Vacation filmini yazıp yönettiğini belirteyim sizde derdimi anlamış olun  :'( :'( :'(

dean

MCU Spider-Man'in 15 yaşında olacağı  açıklandı.

dean

Spider-Man'de vizyon tarihi değişen filmlerden. Filmin yeni vizyon tarihi 7 Temmuz 2017.

dean

Genç şarkıcı ve oyuncu Zendaya filme başrol kadın oyuncu olarak katıldı. Rolü "Michelle" olarak açıklandı. Ama büyük ihtimalle bu kod isim. TASM serisinde Gwen'i kullanmışlardı. Büyük ihtimalle yeni Mary Jane'dir.

Agamotto

Mary Jane rolüne yakışacağını hiç düşünmüyorum umarım değildir.

dean

Alıntı yapılan: Agamotto - 07 Mart, 2016, 20:57:23
Mary Jane rolüne yakışacağını hiç düşünmüyorum umarım değildir.

Popüler bir dedikoduda Liz Allan. Ama o da zor. Peter'ın etrafında olan bir karakter ama baş karakter olacak biri değil.

Agamotto

Alıntı yapılan: dean - 07 Mart, 2016, 21:02:11
  Popüler bir dedikoduda Liz Allan. Ama o da zor. Peter'ın etrafında olan bir karakter ama baş karakter olacak biri değil.

Ben yine pek ihtimal vermesem de Michelle Gonzales olabileceği yönünde söylentilerde varmış.