Spider-Man: Homecoming (2017) - Phase 3/16

Başlatan dean, 13 Şubat, 2015, 01:45:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Tom Holland'ın sözleşmesi altı filmlikmiş. Üç tane solo Spider-Man. Üç tane de Marvel Studios filmi. Bu altı filmden bir tanesi Captain America: Civil War'du. Spider-Man: Homecoming yolda. İki solo Spider-Man daha kalıyor. Avengers: Infinity War ve 4. film diğer her oyuncu için tek filmlik sayıldı. Tom Holland içinde tek film olarak düşünürsek. Dışarda bir Marvel Studios filmi kalıyor.

dean

İlk fragman Rogue One: A Star Wars Story ile birlikte gelecekmiş. Bu durumlarda söylenen film vizyona girmeden fragman yayınlanıyor. Muhtemelen 3 hafta sonra felan fragman gelmiş olur.

dean

Spider-Man'in kostümünde web wings olacağı onaylandı.

dean

lampard

Iron Man bayağı içinde olacak herhalde olayın, spiderman'de gizli kimlik olayı olacak mı acaba

Nightrain

Iron Man değilde Tony Stark olarak bayağı yer kaplayacakmis
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Alıntı yapılan: lampard - 07 Aralık, 2016, 19:58:44
Iron Man bayağı içinde olacak herhalde olayın, spiderman'de gizli kimlik olayı olacak mı acaba

Spider-Man'in gizli kimliği olacak. Muhtemelen sadece Tony Stark ve Happy onun Peter Parker olduğunu bilecek.

Pulluk

Tam hali de geldi...

https://www.youtube.com/watch?v=xrzXIaTt99U

Geçmiş Örümcek Adam filmlerinden bariz farklı dursa da kadronun aşırı ergen oluşu hala düşündürüyor beni...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

Nightrain

Vulture güzel olmuş gibi. Göğsündeki örümcek logosuna basınca kıyafet genişliyor, bu güzel bence. Tony Stark'ı Iron Man olarak görmek güzel. Iron Man olarak değil sadece Tony Stark olarak yer alacak demişlerdi. Muhtemelen Vulture'u beraber dövecekler.

dean

Fragmanı çok beğendim. Çok doğru bir ton yakalınmış gibi duruyor. Sony, belli ki (haklı olarak) Marvel Cinematic Universe'den en iyi şekilde faydalanacak. Zira fragman MCU göndermeleri ile taşmış vaziyette. İlk göze çarpanlar; Avengers maskeleri ile soygun. Bilim adamlarının sıralandığı bir sahnede Bruce Banner fotoğrafı. Howard Stark resmi, Avengers tesisinde bir sahne. Civil War filminden yine bir sahne. Zaten Iron Man filmde çokça yer alacak. İlk fragmanda kostümle görmeyi beklemiyordum ama Sony bu fırsatı kaçırmamış tabi. Güzel bir sürpriz oldu. Ben Tony ile Peter'ın çizgi romanlarda Civil War öncesi New Avengers döneminde birbirlerine yaklaşmalarından çok hoşlanmıştım. O maceraları çok beğenmiştim. Filmlerde de bunu görmek son derece keyifli olacağa benziyor.

MCU dışında baktığımızda ben The Amazing Spider-Man filmlerinden çok daha iyi olacakmışçasına bir vibe aldım. Özellikle Tom Holland, Peter Parker rolünde harika duruyor. Vulture ise beklentimin çok üzerinde. İçimde o kanatlarla felan acaba Falcon'a benzer mi ? diye bir korku vardı. Fragman bunu tamamen sildi. Michael Keaton'da göründüğü tek karede son derece etkileyici duruyor. Vulture, Spider-Man'in başına epeyce bela açacaktır.

Geneli itibari ile eli yüzü düzgün, filmin tonu ile ilgili ne söylemesi gerekiyorsa onu söyleyen, izleyeni heyecanlandıran, keyifli bir fragman olmuş. Spider-Man'in Marvel Cinematic Universe'deki yolcu güzel başlayacakmış gibi görünüyor.

xmenac

Sony'nin filminde Dell markalı laptop var, ilginç. :D

Fragmanı ben de beğendim. Vulture'ın güçleri nasıl olacak acaba, çizgi romandakinden farklı bir profili olacak gibi duruyor.

Nightrain

Alıntı yapılan: xmenac - 09 Aralık, 2016, 12:24:08
Sony'nin filminde Dell markalı laptop var, ilginç. :D

Fragmanı ben de beğendim. Vulture'ın güçleri nasıl olacak acaba, çizgi romandakinden farklı bir profili olacak gibi duruyor.

Kendileri laptop üretimini sonlandırdıkları için. ;D

Nightrain

Bu ikili arasında ilerde baba-oğul ilişkisi oluşur mu merak ediyorum? Olursa bence kimse hayır demez.

lampard

dean daha önce yazmıştı galiba ama Sony filmi falan denince merak ettim bu film MCU filmi değil mi şimdi, film üzerindeki hak paylaşımı nasıl şimdi

dean

Alıntı yapılan: lampard - 09 Aralık, 2016, 17:18:39
dean daha önce yazmıştı galiba ama Sony filmi falan denince merak ettim bu film MCU filmi değil mi şimdi, film üzerindeki hak paylaşımı nasıl şimdi

Tek cümle ile söylersek; Marvel Studios tarafından yapılan, MCU'da geçecek bir Sony filmi. Film son kararları Sony'e ait olmak üzere Marvel Studios'un beyin takımı tarafından yapılıyor. Filmin bütçesi ve gişesi de Sony'e ait.