Assassin's Creed

Başlatan dean, 13 Şubat, 2015, 23:05:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Ünlü bilgisayar oyunu serisi Assassin's Creed sinemaya uyarlanıyor. Filmin yönetmeni Justin Kurzel. Başrollerinde ise Michael Fassbender ve Marion Cotillard olacak. Film 23 Aralık 2016'da vizyona girecek.

Chuck

2010'dan beri dedikodular dönüyordu. Kesinleşmesine çok ama çok sevindim. :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

darkwood

Çizgiromanları gibi, filminin de iyi olmasını bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Geç kalınmış bir karar. Oyun serisi para basıyo.
They drew first blood...

doktor1881

senaryosu güzel yazılır ve oyuncular iyi seçilirse harika bir film olur

pukay

michael fassbender kesindi en son, dünde marion cotillard'ın kadroya eklendiğiyle ilgili bir haber okumuştum.

dean

Filmin kadrosuna Brendan Gleeson ve Jeremy Irons katıldı.

Chuck

Setten gizlice çekilen fotoğraflar. . Siyah kostümü oldum olası sevmişimdir zaten.
Michael Fassbender'de kostümle hiç eğreti durmuyor.

Kaynak: Oyungezer

dean

dean

maeglin

Geç bile kaldi ama hikaye birlik uzerinden mi ilerleyecek? Yani insallah ruhuna yakışır bir şey olurda kuru aksiyon olmaz.

dean

Filmin yüzde 65'i günümüzde, yüzde 35'i geçmişte geçecekmiş. Bu biraz sıkıntı oldu.

Chuck

Nasıl ya? Ne anladım ben o zaman suikastçilerin olayından? Fragmanından ciddi şekilde etkilenmiştim oysa ki( Müzik seçiminin başarısızlığına rağmen hem de. .) Bir oyun uyarlaması film daha çöp olacak sanırım.

dean

Alıntı yapılan: Chuck - 16 Mayıs, 2016, 13:15:45
Nasıl ya? Ne anladım ben o zaman suikastçilerin olayından? Fragmanından ciddi şekilde etkilenmiştim oysa ki( Müzik seçiminin başarısızlığına rağmen hem de. .) Bir oyun uyarlaması film daha çöp olacak sanırım.

Ben tarihte daha gerçek anlamda iyi çekilmiş bir oyun uyarlaması görmedim. En son 2010 yılındaki Prince of Persia: The Sands of Time'da büyük heyecan yapmıştım. Filmden sonra o kadar büyük bir hayal kırıklığına uğradım ki anlatamam. Bu sene iki büyük oyun uyarlaması var. Biri Assassin's Creed diğeri de Warcraft. İkisi de kağıt üzerinde en azından film olarak iyi olacak gibi duruyordu. Ama Assassin's Creed beni ilk önce oyundaki karakterleri içermeyeceği için üzdü. Ardından fragmandı müziğe maruz kaldık. Şimdi de bu haber. Çıkınca izleyeceğim ama hiçbir beklentim olmayacak.

dean