Fear the Walking Dead

Başlatan dean, 18 Şubat, 2015, 03:06:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

Alıntı yapılan: doktor1881 - 15 Eylül, 2016, 19:59:32
Bölüm:2/10 Geçen bölümde olayların geçtiği otelin salgından önceki hali ve şimdiki haliyle görüntüleri bu bölümde de devam ediyor
Chris yol ayrımına gelmiş babasının ellerinden kayıyor
Bu bölüm itibarıyla dizi biraz toparlanmış heyecan ivmesi artmaya başlamış durumda

Bölüm Notu:6/10

Doktor beye katılıyorum son birkaç bölümdür sıkılmaya başlamıştım 10. bölümle birlikte biraz olsun heyecanlandırdı. Finale kadar artan bir ivme ile devam eder inş.

ferzan

The Walking Dead'ten adım adım tiksinmemin üzerine ilk sezonundan beri dört elle sarıldığım bu diziden 2x11. bölüm itibariyle dev bir hayal kırıklığı akabinde aniden izlemeyi bırakma arzusu dört bir yanımı sardı...O nasıl bir bölümdü öyle, sanki bölümü çocuğa yazdırmışlar gibi saçma sapan anlardan geçilmedi...O malum yakınlaşma ve bölüm sonundaki sulu zırtlak duygusallık yemin ediyorum sinirden tüylerimi diken diken etti...Hani, bu dizi de gereksiz hislilik adına, abuk sabuk duyarlılık ve beylik laflar adına The Walking Dead'e dönüştü o bölümle beraber...Büyük ihtimalle devam etmeyeceğim, belki dün yayınlanan 2x12. bölümü izlerim ya da olduğu gibi bırakırım...Bayıldım artık zombili duygusallıktan, hassasiyetten...Aksiyon adamı değilim, zombi çatışmaları ve zombi indirme sahneleri arzulamıyorum ama güzelim drama ve hayatta kalma anlatısının da ''genç kız kalbi'' moduna geçmesine, uzun bakışmalara, dolu dolu olan gözlere ve puslu ses tonlarına daha fazla maruz kalmak istemiyorum...İkinci bir The Walking Dead izlemek istemiyorum...Oysa ilk sezon ile ikinci sezonun ilk yarısı ne kadar başkaydı...Ne kadar ayrı ve hoş bir seyirdeydi...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

doktor1881

Bölüm:2/11 Oteli temizleme çabaları ve kolonideki olaylar tek düze anlatımla geçiştiriliyor.Oyuncular gayet rahat tehlikeli ortamda panik hissini pek yansıtamıyorlar.Nick bu dizide şu ana kadar göze batan tek karekter olarak gözüküyor

Bölüm Notu:5/10

doktor1881

Bölüm:2/12 Madison liderlik ile anneliği aynı anda yürütürken yanındaki çocuğunu es geçip uzaktaki çocuğunun peşine düşmesi içinde olduğu durumu daha da zorlaştırıyor.Kolonide de Nick ağırlığını koymaya başlıyor.

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:2/13 İki bölümdür ebeveyn ilişkilerini anlatıyorlar
Bu bölümde Chris ile Travis arasındaki ilişki ana unsurdu
Seyrederken araya başka dizi alarak ancak izlileyebildim

doktor1881

Bölüm:2 /14  Dizi başladığında senaristler Nick'in bu kadar tutacağını tahmin etmemişlerdi herhalde
Bu dizinin kazananı ve kendini en geliştiren rolu oldu
Nihayet Travis günün şartlarına uydu
3.sezon Haziran başında başlıyor arkadaşlar

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2/15 (Sezon FinaLi) Asıl tehlike zombiler değil insanlar Kendi bencil duyguları hem diğer insanları hemde kendilerini yok ediyor
Güzel bir finaldi Aksiyon pek yoktu ama finali iyi yapmışlar
Birde bölümün 1.45 dk sında oyuncu türkçe küfür ediyor İzleyin görün arka plan seste

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

2
Bölüm:3/1 Ailemiz garip bir askeri üsse düşer.İlk bölüm olarak zayıf bir bölüm yapmışlar.Askerler ne iş yapar anlamadım.Sonunda herkesi garip bir barış havası sarar

doktor1881

2
Bölüm:3/2 (GünceL) Premierinin 2.kısmında ailemiz önemli bir üyesini kaybediyor (Bir olasılık mantığı zorlasa da ölmemiştir)
Ne yazık ki premier gösterimi zayıf kalmış durumda. Ailemiz yeni bir kampta. Komik olan zorla kampı ele geçirme düşünceleri. Gülmekten öldüm

Gerçekte böyle bir salgın ortaya çıksa insanoğlu hastalıktan değil kendi hısları yüzünden yok olacak

Bölüm Notu:4/10