Marvel - Star Wars (Volume 1)

Başlatan dean, 19 Şubat, 2015, 00:14:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akif1

Al Ghul

Alıntı yapılan: Nightrain - 12 Mayıs, 2015, 11:03:34
En azından 2015'te başlayan ana seriyi bassalar bile yeter. Şuan 4.sayısı yayınlandı. Fasikül olarak basılırsa harika olur. Böylece ciltleri beklemek yerine güncel takip edebiliriz.

Ertan abi bir bilgi var mı ya? Ne durumda görüşmeler, fasikül olarak okuyabilecek miyiz, bir ümit, bilgi versen? :) @Jedmau

Nightrain

JBC bunu fasikul seklinde basarsa efsane olur. Gorusmelerin devam ettigi soylemisti Ertan bey. Milyonlarca satan bi seri olunca telif haklarini almakta zor oluyor sanirim. Hadi belinize kuvvet Ertan bey.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Marvel comic Chewbacca hakkında mini bir çizgiroman serisi yayınlayacağını duyurdu yakın zamanda. Yazarı Gerry Duggan (Deadpool) ve çizer Phil Noto (Black Widow) tarafından oluşturulacak. A New Hope dan sonraki bir zamanda geçecek hikaye.

Hikaye Chewbacca'nın imparatorluk yönetiminde olan bir gezegene düşmesi ile başlayacak. Burada Zerro adında genç bir bayan ile geçi bir müttefiklik kuracak. Serinin ilk sayısı Ekim ayında yayınlanacakmış.

Alıntı: yildizsavaslari.com

UGH!
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Ras Al Ghul

Star Wars:Lando

Marvel bundan bir kaç ay önce yeni Star Wars serisi duyurmuştu. 5 sayılık olacak ve 5. film öncesinde geçip Lando Calrissian üzerine kurulu olacak olan seri Charles Soule'un senaryosu ve Alex Maleev'in çizimleri ile çıkacaktı.

Temmuz'da ve Ağustos'ta ilk iki sayısı çıkan bu serinin ilk sayısı yabancı sitelerde çoğunlukla 8-8.5 arası 10 üstünden puanlar almış.

Nightrain

rumar80

Darth Vader ve Star wars serilerinin ilk beş sayılarını okudum. Kısa yorumlarım:
   Her iki seri de A new Hope filminden sonrasında geçmekte. Bir yanda İmparatorunun gözünden biraz düşmüş bir Darth Vader var. Salvador Larocca çok güzel çizmiş. Senaryo nispeten vasat ama kendini okutuyor.
   Ana seride ise ölüm yıldızının yok olmasından sonra "havaya" girmiş asiler ve Luke Skywalker'ın maceraları anlatılıyor. Havaları çabucak Darth Vader tarafından biraz söndürülüyor. Luke kendi hakkında şüphe duymaya başlıyor. Han ve Leia arasındaki elektrik şimdiden kendini hissettiriyor. Aaron çok başarılı yazmış, Casaday inanılmaz iyi. Bence bu seri beklentileri hakkıyla karşılıyor. O kadar ki canım eski Star wars'ları toplamak istedi bile.
   İmkanınız olursa bir okuyun. Pişman olmazsınız.

panthei

Ingilizce ciltler cikmis sanirim, haydi JBC arayi acmadan gidelim

Chuck

Sadece ana Star Wars ve Darth Vader'ları bassalar bile harika olur. Diğerlerinide zamanla basarlar. Ama keşke bi açıklama yapılsa.  :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Nightrain

Umudum var, Darth Vader ve ana seri yayınlanacak ülkemizde. Hatta filmin çıkmasına yakın sürpriz bekliyorum. :D

Agamotto

Ana seriyi panini de basabilir diye düşünüyorum. Yani ihtimal sadece. :)

xmenac

Bu seri ülkemizde yayınlansa tirajı nasıl olur diye düşünüyorum bazen. Çizgi roman okurları dışında serinin takipçisi olan büyük bir kesim de olduğunu düşünüyorum. Son yıllardaki en iyi tiraj miktarlarına bile ulaşabilir bence. :)

Chuck

Düşünsenize ilk baskı 50.000 adet. .  :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Sakızlı Ohannes Paşa

Hem Star Wars hem Darth Vader'ın ilk 9 sayısını okudum. Darth Vader'den aldığım keyif azalıyor. Yan karakterlere alışamadım bir türlü. Ama ana seri gerçekten muhteşem. 7. sayı ile birlikte Cassaday yerini Immonen'e bıraktı. Cassaday'ın çizimlerini de çok beğeniyordum ama Immonen yeni bir hava getirdi. Jason Aaron zaten beklentileri karşılıyor her zamanki gibi. Özellikle ana seriyi tavsiye ederim herkese.

rumar80

Ilk 6 sayılarda ben de aynı izlenime kapildim.
Elimdeki epic collection star wars bitmek üzere.  Sonra kalanı okuyacağım.