Lucifer

Başlatan Harun Ça, 22 Şubat, 2015, 12:15:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Harun Ça

İlk olarak Sandman'de karşımıza çıkan ve sonra spin-off olarak kendi serisine kavuşan Lucifer'ın pilot bölümü için FOX onay verdi.

Dizinin konusunu kısaca özetlersek; Lucifer cehennemden ayrılıp Los Angels'a yerleşip, LAPD cinayet bürosu dedektiflerine yardım edecek. Çizgi romanda Lux adında bir bar işletiyordu dizide biraz biraz farklı-dükkan işeletiyor- olacakmış.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 22 Şubat, 2015, 12:15:56
Çizgi romanda Lux adında bir bar işletiyordu dizide biraz biraz farklı-dükkan işeletiyor- olacakmış.

Vertigo serileri kablolu kanalda yayınlanmayınca maalesef böyle oluyor. NBC nasıl Constantine'in sigarasını göstermemek için her bölüm takla atıyor. Bunda da bar olmaz doğal olarak.

cmkrbn

Constantine'de ki sigara olayı fena değil sanki. Olması gerektiği gibi değil ama yine de her bölüm sigara içerken görüyorum onu :) Lucifer dizisinin çıkacak olması ise çok iyi oldu :) Sandman'e de film çekilecek haberi vardı bir ara umarım ikisi de gerçekleşir :) 

dean

Alıntı yapılan: cmkrbn - 22 Şubat, 2015, 17:10:50
Constantine'de ki sigara olayı fena değil sanki. Olması gerektiği gibi değil ama yine de her bölüm sigara içerken görüyorum onu :)   

Ben sigarayı soğursun istiyorum bro, yesin bitirsin sigarayı, bölüm başı 3 paket içsin, X-Files'daki The Cigarette-Smoking Man'den daha fazla içsin, öyle bi' içsin ki küresel sigara sektörü batsın ;D

Alıntı yapılan: cmkrbn - 22 Şubat, 2015, 17:10:50
Sandman'e de film çekilecek haberi vardı bir ara umarım ikisi de gerçekleşir :) 

Sandman'in en son senaryo yazımı devam ediyordu bakalım.

cmkrbn

Alıntı yapılan: dean - 22 Şubat, 2015, 21:28:53
  Ben sigarayı soğursun istiyorum bro, yesin bitirsin sigarayı, bölüm başı 3 paket içsin, X-Files'daki The Cigarette-Smoking Man'den daha fazla içsin, öyle bi' içsin ki küresel sigara sektörü batsın ;D

Ahahahaha :) O zaman tatmin etmesi imkansız tabi :) Birebir çizgi romanda ki gibi yapmıyorlar malesef :) 

dean

Lucifer başrolünü buldu. Karakteri Tom Ellis canlandıracak.

Fiziksel olarak kesinlikle uyumlu olduğunu düşünmüyorum. Ellis'in filmini yada dizisini hiç izlemediğimi hesaba katıp sadece fiziksel yorum yaparsam Lucifer ile uzaktan yakından alakası yokmuş gibi duruyor. Bakalım ne olacak.

Animvader

Mümkünse Fox.Nbc,Abc çizgiroman uyarlaması diziler yapmasın.Hele hele Vertigolara hiç bulaşmasalar keşke.İnsan Constantine'i HBO, FX, gibi kablolu kanallarda olsaydı nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyor.

Fox ve Nbc ise bilimkurgu v.b. dizileri genelde iptal etmekle meşhur kanallar.Reyting beklentileri çok yüksek.Amerikan halkı da genelde suç,drama sevdiği için iptalini kesin görüyorum ben.

doktor1881

Alıntı yapılan: Animvader - 28 Şubat, 2015, 04:41:20
Mümkünse Fox.Nbc,Abc çizgiroman uyarlaması diziler yapmasın.Hele hele Vertigolara hiç bulaşmasalar keşke.İnsan Constantine'i HBO, FX, gibi kablolu kanallarda olsaydı nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyor.

Fox ve Nbc ise bilimkurgu v.b. dizileri genelde iptal etmekle meşhur kanallar.Reyting beklentileri çok yüksek.Amerikan halkı da genelde suç,drama sevdiği için iptalini kesin görüyorum ben.
Amerikan halkı suç,drama dizilerini seviyor Bizim zevkimizin aksine Nice güzel bilim kurgu,fantastik diziler güme gidiyor

Animvader

Alıntı yapılan: doktor1881 - 28 Şubat, 2015, 09:12:58
Amerikan halkı suç,drama dizilerini seviyor Bizim zevkimizin aksine Nice güzel bilim kurgu,fantastik diziler güme gidiyor

Fox diyince zaten sinirlerim tepeme çıkıyor zaten.Almost Human gibi harika bir bilimkurgu dizisini iptal eden kanal bu.Nathan Never'a en çok benzeyen karakterdi bence.Yazık ettiler güzelim diziye.Buna da yazık edecekler.

doktor1881

Almost Human benimde çok sevdiğim bir diziydi Harika msj lar veriyordu

dean

dean

Önce Constantine şimdi de Lucifer. Koskoca Vertigoyu rezil ettiler.

https://www.youtube.com/watch?v=X4bF_quwNtw

Animvader

Karizmatik başrol oyuncusu

Yancı kadın karakter

Zenci melek

Vertigolardaki atmosferi asla yansıtamayacak olan kanal: FOX

Ben 5 bölüm veriyorum, en fazla 7-8 bölüm sonra bir mucize olmaz ise iptalini görürüz.

dean

V

Pilot bölümü yayınlandı..
"İstemem,eksik olsun.."