Lucifer

Başlatan Harun Ça, 22 Şubat, 2015, 12:15:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

doktor1881

3
Bölüm:13 (GünceL) (Sezon Finali) Bölümü seyrederken sezon finali olduğunu hissediyorsunuz ve final adına yakışır bölümdü
Dizi genelinde seyredilebilir eğlenceliydi.Vakit ayırıp seyrederseniz pişman olmazsınız.Gelecek sezon biraz daha karanlık olabilir
Gelen kişiyle ilgili sitelerde fikir ayrılıkları varSPOİLER
Bu bölümde Lucifer ile ilgiliydi

Bölüm Notu:8.5/10

doktor1881

rumar80

İlk bölümü izleyip eğlenceli bulmuştum.  Bir ara izleyeyim bari.

Caped Crusader

2.sezon başladı.

doktor1881

Bölüm:2/1 (GünceL) Bölüm sonu Lucifer'in söylediği şarkı çok güzel (All Along The Watchtower – JIMMY HENDRIX)
Lucifer ile dedektif bir cinayet davasını çözerken arka planda ANNE aranmaktadır
Dizide anlatılan Anne-baba olayı nedeniyle bu amerikalar çok uçmuş

Bölüm Notu:8/10

dean

Lucifer geçen seneden beri son derece olumsuz ön yargı ile yaklaştığım bir diziydi. 2-3 gün önce diziyi izlemeye başladım. Ön yargıya sebep olan düşüncelerim yine yerinde duruyor. Bence bu dizi komple farklı kurgulanabilirdi. Lakin eldeki diziyi değerlendirmemiz gerekirse şunu söylemeliyim dizi fena değil. Ben izlerken baya keyif aldım. Özellikle dizi beni Lucifer'ın kimliği konusundaki rahat hareketleri ile yakaladı. Kimliği konusunda kasılan ve onu saklayan bir adam olmaması ve insanların buna tepkileri benim baya hoşuma gitti.

doktor1881

Bölüm:2/2 Diziyi bir ara vermişim neredeyse sezon finali yapacak
Lucifer ve annesi arasındaki ilişki ve araya sıkıştırılmış bir cinayet öyküsü
Hikaye özgünlükten uzaklaşıp sapkınlığa dönüşüyor
Finalinde ki annenin bakışı bana bir Temel fıkrasının sonunu anımsatıyor ''Allahum biz Lazuk akıldan azuk,attık sana bir kazuk''

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:2/3 Anne'yi diziye biraz renk katsınlar diye getirmişler.Bölüm sonlarında onu kullanıyorlar ancak bölüm senaryoları sıkmaya başladı
Cinayet olur Lucifer şaklabanlık yapar daha sonra birazda dedektifin yardımıyla cinayeti çözerler
Böyle giderse 3. sezonu görmez dizi

Bölüm Notu:6/10

doktor1881

Bölüm:2/4 Maze ile dedektif Decker arasında yakınlaşma başlarken,Decker'i bekleyen sürpriz.........
Lucifer olaylardan kaçmak için bulduğu rol.....
Seksi kızlar cinayeti......

Bölüm Notu:6.5/1o

doktor1881

Bölüm:2/5 İlk iki sezonun açık ara en iyi bölümüydü
Lucifer hem Dedektif Chloe'yi hem de annesini küçük kardeşi Uriel'den korumak zorunda
Müthiş bir final sahnesi var ve Lucifer'i şimdiye kadar hiç böyle görmedik

Bölüm Notu:9/10

doktor1881

Bölüm:2/6 Lucifer ve kardeşi  psikolojik yıkımın eşiğindeler
Psikolog hanım gerçeği anlat diye niye tutturdun kardeşim ;D

Bölüm Notu:7.5/10

doktor1881

Bölüm:2/7 Dedektif Chole babasının katilinin,katili peşinde. Ama her şey görüdüğü gibi değil
Maze'dede değişiklikler başladı

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

6
Bölüm:2/8 (GünceL) Azrail'in bıçağı elden ele geçmektedir
Dedektif Chole de kıskançlık belirtileri başlamakta

Bölüm Notu:6.5/10

doktor1881

Genel serinin yirmi altıncı bölümü olan "A Good Day to Die" ikinci sezonun on üçüncü ve sezon arası final bölümüdür.
Senaryosunu Joe Henderson & Chris Rafferty ikilisinin yazdığı bölümün çekimlerini BAFTA ödüllü İngiliz yönetmen Alrick Riley (Once Upon a Time, The Walking Dead) yapmıştır.
16 Ocak'ta yayınlanan "Stewardess Interruptus" başlıklı sezonun on birinci bölümü, Amerika'da 3,97 milyon izleyici toplamıştır. 1 Mayıs'ta ekranlara geri dönecek olan dizinin on dördüncü bölümü "Candy Morningstar" olarak adlandırılmıştır

dean

Üçüncü sezon onayı geldi.