Dylan Dog - Lal Kitap

Başlatan V, 27 Şubat, 2015, 21:47:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

"İstemem,eksik olsun.."

Draka

Her ay 1 sayı da olsa düzenli olarak Dylan okumak güzel olacak. Hoz'dan sonra yeni bölüm ümidini kesmiştim.

Deadman

Cilt olarak almak ve okumak gerçekten yormaya başladı... Sayı sayı elde ağırlık yapmadan çizgiroman okumanın tadına doyum olmuyor... Onun içindir ki Tex Almanak bana nedense "Alma Alma" diye bağırıyor... Ama eminim Dylandan 96 yılında Doğan Egmontlardan aldığım tadı ve keyfi alacağım...

ercoktay

Çok sevindim :)

Tek sayı olması da ayrı güzel. Bütçeye fazla yük getirmez :)

pardus88

lal kitap çıkardığı yayınlarda hep orjinaline sadık kalıyor 2 li 3 lü cilt basmıyor okuyucu için tek sayı daha iyi

Kerimoğlu

Epey uzak kaldım forumdan, muhtemelen önceden konuşulmuştur, Lal serisi kaçıncı sayıdan başlıyor bilgisi olan var mı?

rumar80

Alıntı yapılan: Kerimoğlu - 28 Şubat, 2015, 22:59:23
Epey uzak kaldım forumdan, muhtemelen önceden konuşulmuştur, Lal serisi kaçıncı sayıdan başlıyor bilgisi olan var mı?

HOZ ' un kaldığı yerden itibaren basacaklar

hanac

Bu orijinal 99. sayı oluyor. Aralık 1994 de yayınlanmış.

Bir daha ki ay 100. sayı bizde de yayınlanacak.

20 yıl geriden geliyoruz.

BAHADIR

Dabi dabi 20 yıl çok... Aylık olarak 10 ar sayılık cilt çıkartıp 2 yılda arada ki açığı kapatmak lazım... ;)

Animvader

Ee Lal aylık tek sayı basacağına göre hiçbir zaman yetişemeyeceğiz mi demek oluyor bu  ???

BAHADIR

Açıkçası Dylan sayı sayı basılsında... Gerisi teferruat... :)

Mrtekin

Lal, Dylan yerine başka bir yeni fumetti ile çıksa idi bence daha çok makbule geçerdi.

Ya da sıfırlanmış Dylan'dan devam etselerdi, keşke?

Hoz, "klasik" Dylan, çok sattığı için mi devam edemedi?

Fasikül satışta, Dylan'ın rekor kıracak hali yok, sanırım. 300'ü görsünler de öpsünler başlarına koysunlar.

Lal, baya bir konformizme alışmış. Ben, şahsen, Teks Almanak açılımını daha anlamlı buldum.

They drew first blood...

NIC

Okuyan alan yok mu ? Baskı kalitesi, kapak içi falan nasıl ?

köstebek

Eline alıp baktığında biraz şaşıracaksın, içinde hafif bir burukluk da olabilir; bende oldu...

NIC

Tek hikaye olduğu için mi  ???