Mart 2015

Başlatan afu, 28 Şubat, 2015, 15:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Puslu Kıtalar Atlası'nın basılması çok önemli bir olaydır. İnanılmaz bir emek var kesinlikle... Bu nedenle oyum Atlas'a..

Blueberry nin yayınlanması da efsane geri döndü durumu resmen.

hanac

Arkadaşlar,

Oyunu kullanıp yorum yazan kişiler arasından bir kişiye çekiliş ile hediye çizgiroman verilecektir.

Ama bu çekilişe katılmanın temel şartı yorum yazmaktır.

Hangi kitaba niye oy verdiniz ?

Hediye muhteşem; Çizgi Düşler'den "100 Kurşun" - Sponsorumuz NIC e teşekkür ederiz.

darkwood

Puslu Kıtalar Atlası'nın çizgiroman versiyonunun yakaladığı başarı bu ay'a kesinlikle damga vurmuştur.
Darkwood Sakinleri..

egemen görçek

Bu arada belirtmeden geçmek istemiyorum ki halihazırda çizgi roman piyasasının içinde yer alan biri olarak bu ve bundan sonraki hiçbir bu tarz çekilişe dahil edilmemeliyim tabii ki. Adil ve mantıklı olmaz :)

Ras Al Ghul

Bu listedeki kitapların hepsini okumadan masallar dedim.Çoğu  kişi Masallardan çok  hoşlaşmasada ben bayılıyorum.Bu tarz What if- benzeri konseptler her zaman ilgimi çeken şeyler.Masallar cilt 2 ise benim beklentilerimi karşılayan az sayıdaki çizgi romanlardan biri.Okuduğum en iyi şey mi hayır ama Mart 2015'Te çıkanlar arasında okuduğum en iyisi mi?Evet

egeman45

Çoğu arkadaş zaten bahsetmiş Puslu Kıtalar Atlası'ndaki editör hatalarından falan, bunların hepsine sonuna kadar katılıyorum ama ona rağmen sırf İlhan Ertem hatrına oyumu Puslu Kıtalar Atlası ndan yana kullandım. Gerçekten muazzam bir emek var ortada, ileri de çocuklarıma belki de torunlarıma bırakacağım,anlatacağım tarihe adını yazdıracak bir eser. Bu yüzden oyumu tereddütsüz Puslu Kıtalar Atlasından yana kullandım.

alan ford

Puslu Kıtalar Atlası. Artık kült mertebesine ulaşmış bir kitabın hacimli uyarlaması. Hatalarını nazar olarak görüp bastım oyumu  :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

afu

Mart'15 - Ayın kitabı seçiminde en çok oyu Puslu Kıtalar Atlası almıştır.

Oy veren ve yorum yazan tüm üyeler (yöneticiler hariç) arasında yapılan çekilişte kazanan üyemiz ....

siyahderikoltuk  olmuştur

tebrik ediyorum.
;D

ödülü, üyemiz nic'in hediyesi olan, çizgi düşlerin yayınladığı  100 kurşun kitabıdır.

HacıGeraltEmmi

Tebrikler, Keyifli okumalar, düzenleyene ve hediye edene de teşekkürler.

siyahderikoltuk

Hakikaten benmi kazandım  :D . İlk defa çekilişle birşey kazandım çok güzel bir duyguymuş yahu. İleti yazandan sponsor olana kadar herkese çok teşekkürler. Yalnız Ali Fuat bey sizden bir istirhamım olacak. Bu yayın bende mevcut. Alıp bir kenarda bekleyeceğine, bu seriye başlamayı isteyipte çekimser kalan yada kitap almaya bütçe ayıramayan bir arkadaşa benim  adıma hediye etseniz. Hem NIC, hem ben hemde siz sevap kazanırız belki :). Ne dersiniz?

afu

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 02 Temmuz, 2015, 23:39:28
Hakikaten benmi kazandım  :D . İlk defa çekilişle birşey kazandım çok güzel bir duyguymuş yahu. İleti yazandan sponsor olana kadar herkese çok teşekkürler. Yalnız Ali Fuat bey sizden bir istirhamım olacak. Bu yayın bende mevcut. Alıp bir kenarda bekleyeceğine, bu seriye başlamayı isteyipte çekimser kalan yada kitap almaya bütçe ayıramayan bir arkadaşa benim  adıma hediye etseniz. Hem NIC, hem ben hemde siz sevap kazanırız belki :). Ne dersiniz?

güzel düşüncen için tebrik ediyorum.
istediğin şekilde kitabı ileteceğim.

siyahderikoltuk

Asıl ben size teşekkür ederim  :) .

afu

Alıntı yapılan: siyahderikoltuk - 02 Temmuz, 2015, 23:39:28

Mart '15 Ayın Kitabı ödülü - 100 Kurşun
Yedek listedeki diğer üyemiz xmenac'a verilmiştir.
Kitabı seveceğine ve seriye devam edeceğine inanıyorum.

xmenac

Güzel bir sürpriz oldu benim için. :)

Organizasyonu sağlayan afu'ya, hediye kitabın sponsoru NIC'e ve kitap kendisinde olduğu için başka bir üyeye verilmesini isteyerek incelik gösteren siyahderikoltuk'a teşekkürler.