Deadpool : Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor ( Killustrated )

Başlatan Jedmau, 12 Mart, 2015, 14:01:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Jedmau

Deadpool : Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor ( Killustrated )

Özgün Adı : Deadpool Killustrated

Cullen Bunn
Yazar

Matteo Lolli
Çizer

Cenk Könül
Çevirmen

Banu Erdoğdu
Çeviri Editörü

Bora Öngürer
Editör

Ekin Can Seyhan
Yayın Koordinatörü

Berk Șentürk
Grafik ve Uygulama

Ertan Ergil
Yayın Yönetmeni

Deadpool yolunu Seçkin edebi eserleri deşerek açıyor!

Deadpool : Marvel Evreni'ni Öldürüyor'dan sonra neler oldu ? Deadpool : Killogy Serisi'nin 2. Kitabı olan Deadpool : Edebiyat Kahramanlarını Öldürüyor'da kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Marvel evreninin tamamını öldüren geveze paralı asker, yönünü klasik edebiyatın en ünlü karakterlerine çeviriyor!

Kaptan Ahab ve Ishmael yüzlerinin ortasına büyük beyaz bir tekme yiyor! Don Kişot'un kanı, yel değirmenlerine sıçrıyor. Tom Sawyer ortasından yarılıyor! Küçük kadınlar belki de boğazlanır? Scrooge üç kurşun tarafından ziyaret ediliyor! Gulliver dev bir ölüm tadıyor! Üç Silahşörler'in hepsi bir oluyor! Sherlock Holmes kendi mezarının dibine gömülüyor! Ölümünü izlemek varken neden kitabını okuyasın ki? Edebiyat burada sona eriyor!

Deadpool kıllustrated #1-4 sayıları ( Yani Tamamı! ) bu ciltte toplandı. Yazan Cullen Bunn ve çizen Matteo Lolli.

1. Baskı Mart 2015 - İstanbul
ISBN : 978-605-9155-00-7
Sayfa Sayısı : 96
İç : 135 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt - iplik dikiș
Kapak : 300 gr. 1. sınıf parlak kușe kağıt
Fiyat : 22.50 TL

Chuck

Ana başlığı orijinal bırakmanız iyi olmuş. Merakla bekliyorum ygs sonrası iyi gider :D

Kapağıda çok iyiymiş bu arada :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

@Serhan

Jedmau

Bu sayı ilkinden daha eğlenceli , edebiyat kahramanlarına müthiş göndermeler var :) tavsiye ederim

@Serhan

Alıntı yapılan: Jedmau - 12 Mart, 2015, 16:55:07
Bu sayı ilkinden daha eğlenceli , edebiyat kahramanlarına müthiş göndermeler var :) tavsiye ederim
Valla abi gaza geldim JBC nin tüm Batmanlerini aldım -Gülen Adam dışında çünkü hiçbiryerde bulamadım ya of be :( -
Tüm Deadpool'larıda alacağım abi

Jedmau

Mrtekin

They drew first blood...

Jedmau

Mrtekin

Deadpool Killustrated şu an bitti.

Diyebileceğim tek şey var, çok ama çok güzeldi, kesinlikle tavsiye ederim.

Bizim deli, çr dünyasını yok ederek yeni bir gerçeklik yaratma uğruna takıntı yapıp, edebiyat klasiklerinden tanıdığımız ne kadar karakter varsa, hepsini katletmeye başlıyor.

Kitabı okurken ciddi eğleniyorsunuz. Bana göre bu kitap, şu ana kadar çıkan 3 dp'nin en iyisi.

Bu 3.nün fısiltı gazetesi ile kısa sürede tükeneceğini de düşünüyorum.

Jbc ye yeniden çok teşekkürler.
They drew first blood...

Laplacee

Okurken çok keyif aldım  :)  Fiyat olarak'ta çok uygun. Şiddetle tavsiye ederim 

Jedmau

Jedmau

İlginç bir durum var.

Kitabın çıktığı daha 1 hafta olmadı , dağıtım adedi 3600'u buldu. Devamlı satış noktalarından rpt sipariş geliyor. Çok ilginç.

Sakızlı Ohannes Paşa