Rogue One: A Star Wars Story

Başlatan dean, 12 Mart, 2015, 19:32:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Bu filmin bir çok sahnesi tekrar çekildi biliyorsunuz. Ama ben bu filmden nedense umutluyum.

Vader var gerisi hikaye............................
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

xmenac

Ana seriden daha çok beğenileceğini düşünüyorum bu filmin ve serinin. Öncelikle ana seriye göre pek çok avantajı var; yeni karakterlere gereğinden fazla rol yüklemesi gerekmiyor, villain bulması gerekmiyor ve de en önemlisi hikaye tekrarına düşmektense eski bir olayı detaylıca inceleme imkanına sahip.

Star Wars'un en popüler karakteri muhtemelen Darth Vader'dır. Geçmişteki olayları inceleyen bu tür filmler sayesinde bu karakteri tekrar görme fırsatına sahip oluyoruz. Kostüm sayesinde de yeni bir cast'in kabul görmesi gibi problemler olmuyor. Benzer şekilde teknolojinin yardımıyla Yoda da kullanılabilir belki gelecek filmlerde. Aslında Ewan McGregor'ın yer aldığı ve kronolojik olarak 3. film ile 4. filmin arasında yer alan bir film de olsa şahane olurdu.

Nightrain

7.filmden daha iyi gözüküyor.  ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

3 ila 4 arası. 4. bölüme yakın bir zaman sanırım.
Crom! Ölüleri Say...

Mrtekin

"Duel of the Fates"deki gibi bizi kıvrandıracak bir düello da olur mu acep?
They drew first blood...

dean

Filmin % 40'i iki ay süresince yeniden çekildi. Bu tabiki kulağa korkunç geliyor. Bu sebeple benim beklentilerim çok düşük. Lakin fragmanı yorumlarsak fragman iyi duruyor. Benim ilgimi bu filmde özellikle sinematografi çekti.

dean

dean

dean

hennessy

Bu filmden ümitliyim.

Cumhuriyet tarafını satacak kişi belli oldu bence. Vader'ın önünde eğilen büyük ihtimal ile o.

Director Orson Krennic yerine Tarkin olmalı idi.

Amiral Thrawn ne zaman göreceğiz şimdilik çizgi film ile idare ediyoruz....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Ben filmi son derece heyecansız bir halde bekliyorum. Force Awakens'in hayal kırıklığını halen üzerimden atamadım. Nötr bir halde gidip izleyeceğim. Ne zaman film hakkında düşünsem hep iş olumsuz tarafa kaçıyor. O yüzden ön yargıdan tamamen arınmış haldeyim. Umarım iyi bir film olmuştur.

dean

alan ford

Benim için hayal kırıklığıydı. Yeni şirket bir Star Wars formülü yaratmış gibi. Sevimli bir robot , güzel bir kız , cevval bir adam , herkesin sevdiği karakterlerle çekilmiş bir iki sahne , gerisini koyver gitsin. Tek sevdiğim yanı Donnie Yen'in harika koreografisiydi. Sopayla Stormtrooper dövdü adam. Dart Vader ve kırmızı kılıçlı sahnelerin de çok güzel olduğunu belirteyim bi de:)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

İnancomic

Film için yorum yapmıyorum ama son 3-4 çok güzel kesinlıkle oralardaki heyecan mükemmel

Pulluk

Bu akşam Imax'de izledim. Bana göre klasik üçlemeden sonra yapılmış en iyi Star Wars filmi olmuş. Hikayenin sonunu bilsek de yine de bir kaç tane çok güzel sürpriz yerleştirmeyi ihmal etmemişler. Sinemada bir kere izlemesi yetmeyecek bir film olmuş. (8,5/10)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!