Star Wars: The Last Jedi

Başlatan dean, 12 Mart, 2015, 19:38:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

The Force Awakens'ın arkasından gelecek film, en son Looper'a imza atan Rian Johnson tarafından yönetilecek. Film 26 Mayıs 2017'de vizyona girecek.

http://www.imdb.com/title/tt2527336/?ref_=fn_al_tt_3

hanac

Her yıl bir film mi olacak Dean ?

Sanki 6 yılda 6 film diye bir şey okumuştum.

dean

Alıntı yapılan: hanac - 12 Mart, 2015, 20:04:14
Sanki 6 yılda 6 film diye bir şey okumuştum.

Aynen 5 kesin 6 büyük ihtimal. Liste şu şekilde;

2015; The Force Awakens-J.J. Abrams
  2016; Rouge One-Gareth Edwars
  2017; Episode VIII-Rian Johnson
  2018; Untitled spin-off-Josh Trank
  2019; Episode IX-Rian Johnson
  2020; ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

hennessy

İşleri zor ben hala ümitsizim hala Obi-Wan filmi açıklanmadı. O sith karakterini yada çırağını gördükçe ellerim titriyor.

Luke tanrı modunda olmaz ise işi zor hikayenin. Benim içimden geçen biz ne sunsak bunlar gidip izleyecek paralar cukka hissi var.

Bu savaş sahneleri nedir. Artoo sen aklımı koru.........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Arkadaş hiç başka film izlemesek sadece Marvel-Dc-Star Wars evrenini takip etsek senede 10 film olacak neredeyse.Eskiden bir film beklerdik 1-2 sene.Bunca film, bunca karakter parayı gene Action Figure'lerle Hasbro götürecek gibi duruyor. ;D

dean

Artık 7 bittiğine göre önümüzdeki maçlara ağırdan ağırdan bakmaya başlayabiliriz. Aslında bu yazacaklarım yeni haberler değil. Ciddi anlamda eski haberler. Ağustos-Eylül gibi çıkan haberler. Ama burada yer vermemişim. Artık sekizinci film haberlerinin artacağı bu günlerde bu haberleri yazmaksak olmaz.

1- Benicio Del Toro, filmin kötü adamlarından biri olabilir. Bildiğimiz kadarıyla Disney ve Del Toro görüşme yapmış. Del Toro senaryoyu okumuş ve rolü kabul etmiş. Lakin şu anda Disney tarafından gelen resmi bir açıklama yok. Büyük ihtimalle Episode 7'ye odaklanıldığı için dikkatleri başka tarafa çekmek istemediler. Del Toro ise rolü aldığını belirtiyor. Yani bu iş büyük ihtimal tamam gibi.

2- Hayden Christensen, seriye geri dönebilir. Olası bir flashback sahnesinde Christensen'in Darth Vader modunda gözükmesi baya yüksek sesle söylenen bir dedikodu.

dean

Filmin vizyon tarihi 26 Mayıs 2017'den 15 Aralık 2017'ye ertelendi. Ben bu haberi The Force Awakens'den önce alsaydım muhtemelen kendimi duvardan duvara vururdum. Ama The Force Awakens'den sonra isterlerse filmi 15 Aralık 2027'ye erteleseler bir sorun yok benim açımdan.

Animvader

Alıntı yapılan: dean - 20 Ocak, 2016, 22:55:34
  Filmin vizyon tarihi 26 Mayıs 2017'den 15 Aralık 2017'ye ertelendi. Ben bu haberi The Force Awakens'den önce alsaydım muhtemelen kendimi duvardan duvara vururdum. Ama The Force Awakens'den sonra isterlerse filmi 15 Aralık 2027'ye erteleseler bir sorun yok benim açımdan.

Heralde baktılar black friday, christmas, yılbaşı derken güzel ürün ve bilet satışı oldu, bu yüzden aynı tarihlere çektiler.Ne diyelim altın yumurtlayan tavuklarıyla yolları açık olsun.

Chuck

+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

hennessy

SPOLIER İÇERİR

EP VIII ilk görseli geldi  :)

hanac

SW V - The Empire Strikes Back'in yeniden çekimi mi olacak acaba ?  :)

Luke, Yoda rolünde.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 11 Nisan, 2016, 21:12:10

Luke, Yoda rolünde.

Günün yorumu UGH!

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 11 Nisan, 2016, 21:12:10

Luke, Yoda rolünde.

Çok doğru benzetme.
Bir tek Kylo Ren "I am your father. " diyemeyecek.
Tek korkum " I am your brother. " demesi

Animvader

Abiler filmin bütün senaryosunu açık etmişsiniz şimdiden  :D

O bu değil de "hesapta" bütün evrendeki güce dengeyi getiren,en baba Jedilardan biri olan Luke Skywalker'ın numaralarını artık görürüz inşallah bu filmde.

hanac