Hayalperest - İzmit

Başlatan Hayalperest, 17 Mart, 2015, 02:46:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hayalperest

Merhabalar,

Ankette yer alan çizgi roman satış noktaları arasında Hayalperest'i görenler ve bilmeyenler olmuştur mutlaka... Kendimizi biraz tanıtmak istedik... İzmit'te çizgi roman, figür, kitap, dvd ve maket satan bir mekanız... Tıpkı sizler gibi gönlünü çizgi romana vermiş kişiler olduğumuzdan, hayalimizi hep böyle bir dükkan süslemekteydi... Belki de sırf bu yüzden adı Hayalperest oldu... İzmit için çok farklı ve yeni bir mekan... Tanıtımımızı da yavaş yavaş yapıyoruz... Mayıs ayında 1. yılımızı dolduracağız... Çok genciz ama bu sürede epey yol katettik... Tabi daha çoook uzun bir yolumuz var... Sözün özü İzmitli dostlarımızı ve İzmit'e yolu düşen dostlarımızı mekana bekleriz...

Facebook adresimiz aktif kullanıyoruz:

https://www.facebook.com/pages/Hayalperest/277882022394003?ref=aymt_homepage_panel

İlgilenenler linkten ulaşabilirler... Adres ve diğer bilgiler mevcut... Çay eşliğinde çizgi roman sohbetleri için bir durak da bizden... Bekleriz... :)

kalidor

Hoşgeldiniz Hayalperest. Sizin gibi bu işe gönül verenleri forumumuzda görmek bizleri çok mutlu ediyor.  Çizgiroman, figür vb uygun kampanya veya başka duyurularınız olursa buradan paylaşabilirsiniz.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Hoş geldiniz çizgi roman satan yerler görmek çok güzel
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

doktor1881

Hoş geldiniz ,sayfanızı inceledim güzel bir sayfa..

hanac

Geçen hafta dükkanı gezme şansını buldum.

İzmit civarında oturan arkadaşlar bir gitsinler derim.

Hayal Kahvem

Yeni öğrendim Hayalperest'i... Ben sadece Bayar'ı bliyordum İzmit'te... Merak ettim şimdi.

yunusmeyra

hayırlısı olsun :) bol müşteriler ve "daha çok çizgi roman barındırmanız için daha çok kazançlar" diliyorum..
çizgi roman satan bir mekanın açılmasının nasıl özel bir şey olduğunu bilen bir kuşaktan geliyorum...20 sene önce çizgi romanların böyle özel noktalarda ve hakkettiği biçimde özenle raflara yerleştirilerek satılacağı konuşulduğunda ;"nerdee o günler" derdik  :) o günlerin daha hızla gelmesi dileğiyle kolay gelsin..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR