Legends of Tomorrow

Başlatan dean, 17 Mart, 2015, 19:20:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Şimdilik başlığı ARROW/THE FLASH Spinoff olarak koydum. Dizinin official adı yayınlanınca değiştiririz. Evet, Flash ve Arrow dizisinin spin-off'u geliyor. İki dizinin ortak bazı karakterleri bu dizide başrolde olacak. Şu an dizi ile ilgili bilgilerimiz kısıtlı ama en önemli şey ana kadro biraz ortaya çıkmış vaziyette; Arrow dizisinden Atom ve Black Canary, Flash dizisinden de Captain Cold ve Dr. Martin Stein.

Gelen bilgiler dizinin önümüzdeki sezonun kış aylarında yayınlanacağı ve 10-12 bölüm arası olacağı yönünde. Yani Agents of S.H.I.E.L.D. arasında yayınlanan Agent Carter mantığında olduğu gibi bir yayın olabilirmiş. Yapımcıların dediğine göre bu kadroya Dc Comics'in bilinen 3 karakteri daha eklenecekmiş. Bir de yine önemli bir Dc villian'ı olacakmış.

Tabi insanın aklına deli sorular geliyor bu proje sonrası 1. bu derece birbirinden alakasız karakterlerin nasıl bir arada olabileceği. 2. Black Canary'nin nasıl geri dönmüş olabileceği vs. gibi. Ama proje şu an gelişim aşamasında o yüzden daha yapım ekibinin kafasında bile yeni şekillendiğini belirtmek gerek.

The CW üçüncü bir Dc dizisi isteyip duruyordu zaten. Açıkçası benim soğuk yaklaştığım bir proje oldu bu. Aynı Flash'da olduğu gibi daha karakter odaklı bir dizi yapmaları daha doğru olabilirdi. Yani bu haliyle çok fazla toplama ve zorlama duruyor sanki. Ama dediğim gibi proje şu an çok yeni. Gelişmeleri takip edip öğreneceğiz.

doktor1881

Yapımcılar ekmeğin nerden geleceğini biliyorlar ;D

dean

Dizinin kadrosuna Hawkgirl olarak Ciara Renée katıldı.

xmenac

Ufak çaplı bir Justice League izleyeceğiz bu gidişle. :)

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 31 Mart, 2015, 13:34:07
Ufak çaplı bir Justice League izleyeceğiz bu gidişle. :)

Kahraman grubu daha da büyüyecek iki yeni karakter daha katılacak.

xmenac

Daha önce Doctor Who dizisinde de rol almış olan Arthur Darvill de diziye katılmış. Zaman yolculuğu yapan bir karakteri oynayacakmış anladığım kadarıyla.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 01 Nisan, 2015, 18:01:47
Daha önce Doctor Who dizisinde de rol almış olan Arthur Darvill de diziye katılmış. Zaman yolculuğu yapan bir karakteri oynayacakmış anladığım kadarıyla.

Rip Hunter/The Traveler

doktor1881

merakla beklediğim dizilerden biri ???

Ras Al Ghul

Bence Jsa'in ufak versiyonuna başlıyorlar ::)

dean

Dizinin adı Legends of Tomorrow olarak açıklandı ve sezon onayını aldı.

xmenac

Zaman yolculuğu konusu mu olacak acaba dizide.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 10 Mayıs, 2015, 01:50:43
Zaman yolculuğu konusu mu olacak acaba dizide.

Aynen, Rip Hunter isimli bir zaman gezgini geçmişe dönüp kahramanlar ve kötülerden oluşan bir ekip topluyormuş. Bu ekipte zamanın sürekliliğini tehlikeye sokan bir tehdit ile yüzleşiyormuş.

dean

xmenac

Dizide Black Canary olmayacak sanırım. Bu afişten bunu anladım ben.

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 14 Mayıs, 2015, 16:45:09
Dizide Black Canary olmayacak sanırım. Bu afişten bunu anladım ben.

White Canary olarak anılacakmış.