Legends of Tomorrow

Başlatan dean, 17 Mart, 2015, 19:20:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Enteresan. Arrow'da son bölümleri izlemediğim için bir şeyler mi kaçırdım acaba, White Canary normalde villain olarak anılan bir karakter.  ???

dean

Alıntı yapılan: xmenac - 14 Mayıs, 2015, 17:26:51
Enteresan. Arrow'da son bölümleri izlemediğim için bir şeyler mi kaçırdım acaba, White Canary normalde villain olarak anılan bir karakter.  ???

Doğru villain. Bende son 3-4 bölümü izlemedim. Arrow'da Canary ile ilgili bi'şey oldu mu bilmiyorum ama bu dizilerin garip bir yere doğru gittiği kesin :)

rumar80

Alıntı yapılan: dean - 14 Mayıs, 2015, 17:08:05
  White Canary olarak anılacakmış.

Bu yattaki hatun değil mi?

dean

Ahmet Oktay

Canary ile ilgili bi değişiklik olmadı son bölümlerde.

Alıntı yapılan: rumar80 - 14 Mayıs, 2015, 18:09:23
Bu yattaki hatun değil mi?

Evet o, Arrow'daki ilk Canary. Artık Hande Yener devraldı bayrağı Arrow'da.

dean

Animvader

Superkezbanın üstüne ilaç gibi geldi.CW gerçekten güzel bir evren oluşturdu kendi içinde.Warner Bros aç biraz para musluklarını destek ver şu yapımcılara.

Ras Al Ghul'dan sonra Vandal Savage bu dizide efsane bir karakter olur.

Ahmet Oktay

Fragman güzel, beğendim. Ama bunları nasıl ve nereye bağlayacaklar cidden merak ediyorum.

Animvader

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 14 Mayıs, 2015, 20:26:50
Fragman güzel, beğendim. Ama bunları nasıl ve nereye bağlayacaklar cidden merak ediyorum.

Fragmanda Reverse Flash zamanda bir delik açarken gibi bir aleti kullanırken görülüyor.Flash sezon finalinde cevaplanır büyük ihtimalle.

hennessy

Captain Cold dost mu düşman mı :) hadi bakalım izleyip görelim.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

xmenac

Zaman yolculuğu konsepti için Vandal Savage oldukça iyi bir villain seçimi olmuş. Fragmanı da beğendim, Barry de aksiyona dahil oluyor anladığım kadarıyla.

Caped Crusader

Supergirl'ün aksine fragman beklentimi yükseltti.Fragmanın sonunda 2016 yazdığına göre mini dizi olacak herhalde.

rumar80

Açık ara süperergenden daha iyi bir fragman. Wenthford Miller'ı tekrar düzenli seyretmek te bonusu

Nightrain

Sara'yı tekrar Canary olarak görmek müthiş olacak kanımca. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Falk Hentschel, Hawkman olarak seçildi.